KONCERTY

„Roztańczony PGE Narodowy” w Warszawie. Wystąpią: Shanguy, Sławomir, Zenon Martyniuk

„Roztańczony PGE Narodowy”

W sobotę 22 września zapraszamy na koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd muzyki tanecznej.

Na warszawskim stadionie „PGE Narodowy” wystąpią m.in. Sławomir, Zenon Martyniuk, Cleo i Stachursky. Poza polskimi gigantami pojawią się takie legendy jak Sabrina, Londonbeat i „Shanguy”.

W sobotnie popołudnie uwaga fanów muzyki tanecznej w Polsce będzie zwrócona w kierunku PGE Narodowego. Najbardziej roztańczoną imprezę w naszym kraju, transmitowaną w TVP2, uświetnią artyści bijący wszelkie rekordy popularności. Na koncercie wystąpi ikona polskiej muzyki Disco – Zenon Martyniuk i zespoł Akcent. Największa gwiazda Rock Polo i twórca megahitu „Miłość w Zakopanem” – Sławomir z pewnością rozgrzeje publiczność na stadionie i przed telewizorami. Nie można pominąć również takich osobowości jak Cleo, Stachursky czy Filipa Lato.

Poza Polskimi gigantami będziemy gościć również takie legendy jak Sabrina i Londonbeat. Punktem kulminacyjnym tego wieczoru będzie grupa, osiągająca obecnie największe sukcesy w branży muzycznej czyli „Shanguy” znana z hitów „La Loose” i „King Of The Jungle”. Koncert poprowadzą: Iza Krzan, Tomasz Kammel i Norbi.

Na koncert „Roztańczony PGE Narodowy” zapraszamy do Dwójki 22 września o godz. 21.00.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button