POZOSTAŁE

Roksana Węgiel jako Britney Spears odpadnie z Dance Dance Dance? „Te ruchy dla mnie są krępujące!” [WIDEO]

Dance Dance Dance 3

Przed nami piąty odcinek trzeciej edycji „Dance Dance Dance”, w którym jedna z par będzie musiała pożegnać się z programem.

– Myślę, że ta solówka może zadecydować o naszym pobycie w programie – mówiła przed występem Roksana Węgiel, która w show już dziś zatańczy do przebojów Britney Spears.

Emocje sięgają zenitu a uczestnikom zaczyna brakować wiary we własne możliwości. Jedną z takich osób jest Roksana Węgiel, która zatańczy solo do dwóch przebojów Britney Spears „Baby One More Time” oraz „Toxic”.

Dance Dance Dance 3. Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

– Wiem, że jesteś młodziutka ale muszę zobaczyć na scenie Roxy dużo bardziej stanowczą, dużo bardziej drapieżną – mówił pierwszego dnia nauki nowego układu tanecznego choreograf Tomasz Prządka.

Dance Dance Dance 3. Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

– Ten odcinek będzie dla mnie sprawdzianem osobowości. To jest coś nowego, coś innego, w czym naprawdę nigdy nie miałam okazji się sprawdzić. Niektóre ruchy są dla mnie trochę krępujące – wyznała Roksana Węgiel.

Z każdym kolejnym dniem spędzonym na sali treningowej nauka szła Roksanie coraz bardziej opornie, co nie umknęło uwadze choreografa.

Dance Dance Dance 3. Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

– Z Roksaną jest trochę tak, jak wiatr powieje – raz lepiej, raz gorzej. W dalszym ciągu myślimy o krokach, o kolejności. Nie jesteśmy w stanie skupić się na jakości. Pomimo tego, że w poprzednim odcinku w duecie udało się nam zrobić krok do przodu i wyjść trochę bardziej do ludzi, otworzyć się, teraz robimy krok w tył – wyjaśniał zaniepokojony Tomasz Prządka.

Sama Roksana także zaczęła mieć coraz więcej obaw…

– Generalnie czasu jest mało i boję się, że nie zdążę zrobić wszystkiego tak jakbym chciała. Myślę, że ta solówka może zadecydować o naszym pobycie w programie – wyznała zrezygnowana.

Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Czy obawy młodej wokalistki się potwierdzą? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button