MUZYKA

Rag’n’Bone Man z nowym singlem „What Do You Believe In?”

Bluesowy wokal wrócił!

Brytyjski wokalista znany ze swojego poruszającego bluesowego wokalu powraca z zupełnie nowym singlem „What Do You Believe In?”!

Długo wyczekiwany utwór stanowi kolejny kamień milowy w jego karierze.

Sukces Rag’n’Bone Mana mówi sam za siebie: jego debiutancki album „Human” pokrył się czterokrotną platyną w Wielkiej Brytanii i multiplatyną w kolejnych 27 krajach, tym samym stając się najszybciej sprzedającym się w tej dekadzie męskim debiutem. Jego ostatnie wydawnictwo „Life By Misadventure” zadebiutowało na pierwszym miejscu i spędziło siedem tygodni w pierwszej dziesiątce, co czyni go najszybciej sprzedającym się albumem solowego artysty w 2021 roku. Z ponad dziewięcioma miliardami streamów na koncie, jego głos zna już chyba każdy!

Najnowszy utwór „What Do You Believe In?” podsumowuje podróż Rag’n’BoneMana w stronę radości i znalezienia pocieszenia w życiu rodzinnym. Piosenka inspirowana jest osobistymi doświadczeniami – porusza tematy utraty, ojcostwa i poszukiwania sensu w obliczu przeciwności losu. Rag’n’Bone Man bada uniwersalne pytania dotyczące życia i śmierci, jednocześnie podkreślając znaczenie rodziny jako źródła siły i komfortu.

„Napisałem tę piosenkę po stracie kogoś bliskiego. Konieczność wyjaśniania czegoś takiego swojemu dziecku jest dość dziwna. Nigdy nie zajmowałem się religią, ale nagle dziecko cię pyta: dokąd idą ludzie? O tym właśnie jest ta piosenka. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w co ludzie wierzą – zawsze możesz wierzyć, że trafili do lepszego miejsca” – powiedział artysta.

„What Do You Believe In?” ukazuje ewolucję Rag’n’Bone Mana jako artysty, łącząc uduchowione melodie z żywymi dźwiękami hip-hopu z początku XXI wieku – gatunku, który wywarł ogromny wpływ na jego muzyczną podróż. Przejmujący tekst i podnosząca na duchu energia piosenki nadaje ton tegorocznym planom artysty.

Rory Charles Graham, lepiej znany pod pseudonimem Rag’n’Bone Man, powraca do swoich korzeni i odkrywa zupełnie nowe twórcze terytoria. Tego lata artysta da serię koncertów w całej Europie. Będzie też wspierać P!NK i Shanię Twain podczas ich tras koncertowych po Wielkiej Brytanii i Europie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button