MUZYKAPOZOSTAŁE

Przy tych bajkach trenerzy „The Voice Kids” nie potrafią powstrzymać łez [WIDEO]

Muzyczne show

W materiale wideo Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron wyznali, co ich dogłębnie porusza.

Wielogodzinne nagrania są dobrym momentem nie tylko do rozmów o uczestnikach muzycznego talent show, ale także okazją do lepszego poznania się. Trenerzy wykorzystując przerwy między występami, dzielą się swoimi spostrzeżeniami na wiele tematów. Podczas nagrań emitowanej właśnie szóstej edycji Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron wyznali, przy których bajkach łzy same cisną się im do oczu.

– Czy jest jakaś bajka, która by was tak wzruszyła, że ryk? – zapytał kolegów z trenerskiej loży Dawid Kwiatkowski.

– „Dumbo” działa u mnie jak trigger. Jak oglądam scenę, jak on tęskni za mamą, to ja od razu. Jak tylko mi to tutaj puścicie jak płacze od razu – odpowiedziała Cleo nucąc przy tym ulubiony fragment utworu z wspomnianego filmu animowanego.

– To ja mam tak z „Gdzie jest Nemo?”, kiedy na początku się okazuje, że mamę zjadła jakaś większa ryba – zdradził Dawid Kwiatkowski.

– Ja mam tak z „WALL·E”, jak przemierza galaktykę za miłością. Mam też tak z bajką „Coco”… Aż mam dreszcze jak to teraz mówię – wyznał Baron.

Czy w dzisiejszym odcinku „The Voice Kids” pojawi się ktoś, komu również uda się wycisnąć trenerskie łzy? Odpowiedź o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button