MUZYKA

Premiera utworu „Niepoprawna” Patrycji Markowskiej [TELEDYSK]

Patrycja Markowska z nową piosenką "Niepoprawna"

Dzisiaj ma miejsce premiera utworu „Niepoprawna” Patrycji Markowskiej.

Patrycja Markowska wrzuca do sieci swój nowy utwór pt. „Niepoprawna”. W związku z COVID-19 i obostrzeniami z nim związanymi w ramach akcji #Zostańmy w Domu klip do utworu powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa.

Warto podkreślić, że wideo wpisuje się popularny ostatnio trend, który obserwujemy w Social Mediach.

„Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej w programie Ameryka Express”- komentuje Artystka. „Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny:)”.

Sama Artystka pełna energii i chęci działania komunikuje do wszystkich słuchaczy: „Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że ta piosenka wprowadzi trochę słońca i doda wam nadziei w tych trudnych czasach”.

Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem.

Na profilu Artystkihttps://sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska/dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł.

Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 r.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button