FILM I SERIALE

Premiera “Plagi Breslau” Patryka Vegi już 14 grudnia. ZWIASTUN reżyserski bez cenzury!

Film “Plagi Breslau” Patryka Vegi

Premiera filmu “Plagi Breslau” w Polsce na Showmax 14 grudnia.

Nie będzie dostępny w żadnej telewizji ani innym serwisie online. Filmu nie będzie również w kinach w Polsce, ale jest wyświetlany w wybranych w kinach za granicą od 29 listopada (m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i USA).

Wkrótce u nas zdjęcia z planu filmowego!

Fabuła filmu rozgrywa się we Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18.00 nieznany, seryjny morderca dokonuje zbrodni. Policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewa, że są one dziełem jednego człowieka. Kiedy podczas interwencji poważnie ranny zostaje Bronson, policyjny partner Heleny (Tomasz Oświeciński), bohaterka decyduje się za wszelką cenę ustalić tożsamość mordercy. Wraz z oddelegowaną do tej sprawy agentką CBŚP Iwoną Bogacką (Daria Widawska) prowadzi śledztwo, które sięga aż do XVIII – wiecznej historii miasta. Kobiety starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni.
Kino Patryka Vegi, jak zawsze, gwarantuje szybką wartką akcję, widowiskowe popisy kaskaderskie, przepiękne ujęcia Wrocławia i mistrzowskie kreacje aktorskie.

PLAGI BRESLAU – ZWIASTUN REŻYSERSKI BEZ CENZURY

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button