FILM I SERIALE

Potwór z bagien – nowy serial. Śmiercionośny wirus uderza w mieszkańców w Luizjanie… [ZWIASTUN]

Serial "Potwór z bagien"

Potwór z bagien to historia dr Abby Arcane, która musi skonfrontować się z tajemniczym stworzeniem wyłaniającym się z mrocznego bagna.

Serial powstał na podstawie postaci DC Comics stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona.

Potwór z bagien (fot. HBO)

W mieszkańców miasteczka Marais w Luizjanie uderza tajemnicza choroba. W celu zbadania sprawy na miejsce zostaje wysłana pochodząca stamtąd śledcza Abby Arcane (Crystal Reed). W szpitalu kobieta spotyka biologa Aleca Hollanda (Andy Bean), który uważa, że pojawienie się śmiercionośnego wirusa może być związane z jego pracą naukową na bagnach, którą wykonywał dla potężnego biznesmena Avery’ego Sunderlanda (Will Patton)…

W serialu Potwór z bagien wystąpili: Crystal Reed (Kocha, lubi, szanuje), Andy Bean (serial HBO Tu i teraz), Will Patton (Armageddon), Virginia Madsen (Dziewczyna w czerwonej pelerynie), Derek Mears (Piątek 13-go), Henderson Wade (serial Riverdale), Jennifer Beals (serial Słowo na L) oraz Maria Sten i Jeryl Prescott.

Rolę producentów wykonawczych pełnili: James Wan (Aquaman), Mark Verheiden (Battlestar Galactica, Constantine), Gary Dauberman (filmy To oraz Annabelle), Michael Clear (Zakonnica, Annabelle: Narodziny zła) oraz Len Wiseman (Lucyfer, filmy z serii Underworld).

Potwór z bagien (fot. HBO)

Serial Potwór z bagien (Swamp Thing) dostępny jest w HBO GO. Do serwisu od razu dodany został cały sezon produkcji, która liczy 10 odcinków.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button