TRÓJMIASTO

Poszedł na zakupy mimo potwierdzonego zakażenia COVID-19. Zmarł w sklepie

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zgonie mężczyzny

23 listopada gdyńscy policjanci dostali zgłoszenie o zgonie mężczyzny w jednym ze sklepów osiedlowych.

Okazało się, że 63-latek od 22 listopada przebywał w izolacji domowej związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19. Po raz kolejny apelujemy o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Około 07.00 dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach otrzymał zgłoszenie o zgonie mężczyzny w jednym ze sklepów. Dyżurny na miejsce natychmiast skierował policjantów, gdzie ratownicy medyczni stwierdzili zgon 63-letniego mieszkańca Gdyni. Funkcjonariusze ustalili, że 63-mężczyzna będąc w jednym z osiedlowych sklepów nagle zasłabł i przewrócił się na podłogę. Ponadto mundurowi ustalili, że 63–latek od 22 listopada br. przebywał w izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem covid-19.

Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Poinformowano Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdyni, oraz przekazano dane osób, które miały bezpośredni kontakt ze zmarłym. Sklep został zamknięty na czas dezynfekcji pomieszczeń.

Policjanci po raz kolejny apelują o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. Funkcjonariusze będą legitymować osoby w przestrzeni publicznej i sprawdzać czy nie powinny w tym czasie przebywać na kwarantannie bądź w izolacji domowej.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button