TRÓJMIASTO

Policja szuka 13-latkę. Rodzina wyznaczyła nagrodę

Poszukiwana Zuzanna Sienkiewicz

Policjanci z komisariatu w Nowym Porcie szukają 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz.

Dziewczynka ostatni raz widziana była 23 grudnia o godzinie 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. 13-latka do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci zaraz po zgłoszeniu zaczęli szukać dziewczyny i jednocześnie proszą o informacje, które mogą pomóc w jej odnalezieniu.

– Sprawdzamy informacje w mediów społecznościowych. Obecnie poinformowaliśmy także ochroniarzy we wszystkich galeriach handlowych – powiedziała w rozmowie z Kronika24.pl asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Gdańsku 23.12.2018 r. przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz, która ostatni raz widziana była 23 grudnia 2018 r. około godziny 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.
Dziewczyna od tamtej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Policjanci szukają dziewczynki, sprawdzają miejsca, w których może przebywać. Policjanci przekazali również komunikat o zaginięciu nastolatki kierowcom komunikacji miejskiej, sprawdzane są też zapisy z kamer monitoringu.

Zuzanna Sienkiewicz w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem wykończonym futerkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy, granatowe zimowe buty. Zuzanna Sienkiewicz ma ok. 165 cm wzrostu, włosy blond do ramion oraz szczupłą budowę ciała.

Poszukiwana Zuzanna Sienkiewicz (fot. KMP Gdańsk)

Rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 1 tys. zł za wskazanie miejsca, w którym ukrywa się dziewczyna. Zuzanna wielokrotnie uciekała z domu, ale wracała po kilku godzinach.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 13-latki lub ustaleniu jej miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem Policji w Nowym Porcie przy tel. dyżurnego: (58) 521-17-22 lub pod numerem alarmowym 112.
(KMP Gdańsk)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button