POZOSTAŁE

Półfinał Dance Dance Dance 3. Agustin Egurrola: Nie narzekamy. Ola Nowak: To jest poziom krytyczny [WIDEO]

Dance Dance Dance

Ogromna presja przed ostatnią eliminacją przed finałem dała się we znaki jednej z par. Interweniować musiał Agustin Egurrola.

Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak już dziś będą walczyć o miejsce w wielkim finale „Dance Dance Dance”. Do kolejnego, ostatniego już odcinka trzeciej serii przejdą dwa duety, które zgromadzą największą liczbę punktów.

Damian Kordas i Ola Nowak (fot. Waldemar Kompała/Jan Bogacz/TVP)

Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły niekorzystnie na treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa Patryka Kownackiego.

– Kolejny dzień z rzędu narzekania, że nie dadzą rady, że nie wyjdzie, że nie mają siły. Z takim nastawieniem, jakie prezentują teraz na sali, będzie bardzo ciężko – wyznał choreograf odpowiedzialny za przygotowania duetu do wspólnego występu w półfinale.

Sytuacja była o tyle zaskakująca, że w poprzednim odcinku wszystkie występy Oli i Damiana zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Za wspólny występ duet otrzymał aż 27,5 punktu. Solowy występ Oli Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola ocenili na 30 punktów a choreografię w wykonaniu Damiana na 27 punktów.

Agustin Egurrola (fot. Waldemar Kompała/Jan Bogacz/TVP)

Agustin Egurrola zmartwiony przebiegiem treningów pary, postanowił interweniować.

– Nie narzekamy, tylko jedziemy z tematem konkretnie. Dacie radę. Trzeba zmienić nastawienie. Wszystko zaczyna i kończy się w głowie – próbował uspokoić juror „Dance Dance Dance”, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– Jest bardzo duży problem jeżeli chodzi o głowę. To jest poziom krytyczny. Powinniśmy umieć całą choreografię. Pomimo, że bardzo chcę, nie mam już siły. „Papaoutai” przy tym to jest nic – tłumaczyła zrezygnowana Ola Nowak przypominając bardzo wymagającą choreografię, którą wspólnie z Damianem Kordasem zatańczyła w szóstym odcinku.

Kto przejdzie do wielkiego finału trzeciej edycji „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button