MUZYKAPOZOSTAŁE

Plejada gwiazd w Sylwestrową Moc Przebojów 2020. Wiemy kto wystąpi

Polsat w Sylwestra

Plejada znakomitych artystów wystąpi w Sylwestra w Polsacie.

Nowy Rok przywitamy w domach. Dlatego specjalnie dla widzów telewizja ta organizuje w dwóch studiach specjalne wydarzenie z udziałem wielkich muzycznych gwiazd. Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 na żywo w czwartek 31 grudnia o godz. 20:00.

W studio na żywo zagrają między innymi:

Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos.

Usłyszymy „Bailando” i „Vamos a la Playa” w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90. będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams.

Sylwester 2020 będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat.

Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla gości. Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

Największą domówkę w Polsce poprowadzą dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Tak powstał spot Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020. Kulisy!

Co działo się podczas kręcenia wideo, które promuje najgorętszą imprezę w Polsce? Już podczas nagrań muzyczne gwiazdy oraz prowadzący byli w znakomitych humorach. Praca na planie zdjęciowym dostarczyła im mnóstwo radości oraz uśmiechu. Nie brakowało zabawnych momentów, które zostały uwiecznione na zdjęciach.

Tak powstał spot Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020. Kulisy! (fot. org.)
Tak powstał spot Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020. Kulisy! (fot. org.)
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button