MUZYKAPOZOSTAŁE

Piotr Lato uczestnikiem 12. edycji The Voice of Poland. Znamy go z reality-show „Big Brother” [WIDEO]

The Voice of Poland

Dwadzieścia lat temu dał się poznać Polakom jako uczestnik pierwszej edycji reality-show „Big Brother”.

Tym razem Piotr Lato postanowił zawalczyć o spełnienie muzycznych marzeń w talent-show. W najbliższą sobotę wystąpi na scenie z… ukochaną.

Już w sobotę startuje 12. edycja „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami zaśpiewa niemal stu uczestników wyłonionych spośród kilku tysięcy chętnych. Precastingi udało się przejść m.in. Piotrowi Lato. Wierni fani programu „The Voice of Poland” mogą go pamiętać z pierwszej edycji muzycznego show TVP2. Mimo, że w trakcie jego ówczesnego występu nie odwrócił się żaden trener, udział w programie okazał się szczęśliwy…

Na planie talent show Piotr poznał obecną ukochaną. Karolina Charko również była uczestniczką programu i udało się jej dojść aż do ćwierćfinału. W sobotnim odcinku muzykalna para zaśpiewa utwór „Stitched Up” Herbiego Hancocka i Johna Mayera. Co ciekawe Karolina wystąpiła także gościnnie na płycie Piotra „Dust Bowl Desert Night Fantasies”, która ujrzała światło dzienne w maju tego roku.

W naszym wideo Karolina i Piotr opowiadają o początkach swojego związku a my przypominamy ich występy z pierwszej edycji „The Voice of Poland”.

Jak parze pójdą Przesłuchania w Ciemno najnowszej odsłony talent show TVP2? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Będziecie im kibicować?

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button