LUBLIN

Pijana matka upuściła dziecko schodząc po schodach. Została aresztowana

Dwunastomiesięczna córeczka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała

45-latka z gm. Hanna najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie, po tym gdy mając ponad 2,5 promile alkoholu opiekowała się rocznym dzieckiem, które z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Kobieta miała upuścić dziecko schodząc po schodach. Została zatrzymana nocy z czwartku na piątek przez włodawskich policjantów. Sprawę wyjaśnia parczewska prokuratura.

W sobotę Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował środek zapobiegawczy wobec 45-latki z gm. Hanna, która w nocy z czwartku na piątek została zatrzymana przez włodawskich policjantów po tym jak jej dwunastomiesięczna córeczka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Prokuratora Rejonowa w Parczewie prowadzi śledztwo w tej sprawie. Kobieta jest podejrzana, o to że naraziła swoją córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia opiekując się nią w stanie nietrzeźwości w efekcie czego 45-latka upuściła dziecko schodząc po schodach powodując ciężki uszczerbek na zdrowiu u dziecka. 45-latka najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button