MUZYKA

Oliver Gigon w singlu „Grzesiu”. Nowa historia bohatera z wiersza Juliana Tuwima

Muzyka

Historię Grzesia z wiersza Juliana Tuwima zna każdy.

Teraz usłyszymy ją z zupełnie innej perspektywy!

Oliver Gigon to 20-letni artysta, który ma na swoim koncie już kilka singli, w tym „Trufle”, które odtworzono na Spotify już ponad 2,5 miliona razy. Utwór zapewnił Gigonowi radiowy debiut i na długo zagościł na streamingowych playlistach. Fani mogą kojarzyć Olivera również z jego działalności TikTokowej, gdzie stale publikuje viralowe covery i własne wersje najpopularniejszych numerów.

Oliver sam pisze swoje teksty, jest kompozytorem i producentem z wykształceniem muzycznym. Wspiera również innych artystów – zarówno songwritersko, jak i producencko. Podczas jednej z takich współprac poznał Margaret i Kacezeta – relacja bardzo szybko przerodziła się w propozycję dołączenia do ich labelu Gaja Hornby.

Teraz Oliver prezentuje swój najnowszy singiel – „Grzesiu”. To już trzecie wydawnictwo we współpracy z labelami. Numer nawiązuje do znanego wiersza Juliana Tuwima – opowiada historię bohatera, który stale ściąga na siebie niefortunne sytuacje. Przewrotny tekst i chwytliwa melodia sprawiają, że piosenka ma spore szanse stać się viralem!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button