POZOSTAŁE

Nowa prowadząca z Tomaszem Kammelem „Dance Dance Dance”!

2. edycja "Dance Dance Dance"

Już w lutym startuje druga edycja tanecznego show.

Do Tomasza Kammela dołączyła nowa prowadząca. Jest nią Tamara Gonzalez Perea.

„Dance Dance Dance” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych programów tej wiosny. Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem a kolejne doniesienia medialne tylko podgrzewają atmosferę przed startem kolejnej. Kilka dni temu ogłoszono, że nową jurorką będzie aktorka Anna Mucha, a wśród uczestników po raz pierwszy zatańczą dwa męskie duety – bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Od 29 lutego w show zobaczymy także nową prowadzącą, która dołączy do Tomasza Kammela.

Tamara Gonzalez Perea
Tamara Gonzalez Perea (fot. Grzegorz Wojtal / Kronika24.pl)

– Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! – mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”.

Pierwsze zmagania uczestników, którzy będą musieli odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie utworów, będziemy mogli oglądać 29 lutego o godzinie 20:05 w TVP2. Na scenie zatańczą Kasia Stankiewicz z siostrą Anią, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz wspomniani wcześniej Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem, a także Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button