MUZYKA

Never Ending Sorry. Agnieszka Chylińska singlem „Ja Ci wszystko dam”

Piotr Głowacki

Artystka prezentuje filmowy teledysk do utworu „Ja Ci wszystko dam”.

Rozpoczyna się także ważny okres dla Agnieszki Chylińskiej – 30-lecie Jej twórczości i wielka Trasa Koncertowa „Kiedyś do Ciebie wrócę”.

Agnieszka Chylińska i Piotr Głowacki (fot. org.)

Po 4 przebojach z ostatniego albumu: „Jest nas więcej”, „Kiedyś do Ciebie wrócę”, „Drań” oraz „Kochaj ją”, Agnieszka Chylińska przedstawia ostatni, piąty singiel – „Ja Ci wszystko dam”. Zamyka tym samym rozdział platynowego „Never Ending Sorry”, który przyniósł artystce ogromny suckes. Poczwórna platyna na singlu „Kiedyś do Ciebie wrócę”, złoty „Drań”, ponad 50 milionów wyświetleń teledysków z płyty oraz wyprzedane trasy w Polsce, Europie, Kanadzie i USA – to wszystko udało się jej osiągnąć na przestrzeni ostatniego roku.

Wiosną Artystka ponownie wyruszy w trasę koncertową po największych halach w Polsce, gdzie świętować będzie 30-lecie twórczości.

Nowy singiel to po raz kolejny historia pełna emocji.

Agnieszka Chylińska (fot. org.)

„Możemy pielęgnować w sobie poczucie bólu, stratę, żal i niechęć do tych, którzy nas zranili. Możemy też zamknąć to w sobie i udawać, że nas to nie dotyczy, nie zżera i nie zabija od środka. Ale możemy też wreszcie wyrazić wszystko, co w nas trudne, wypowiedzieć, wykrzyczeć i… pożegnać na zawsze, znajdując ostatecznie spokój oraz przebaczenie. Sobie i innym” – mówi o nim artystka.

Do piątego teledysku, zamykającego klamrą historię z czterech poprzednich, z udziałem Adama Woronowicza, Anny Dymnej, Piotra Stramowskiego został ponownie zaproszony Piotr Głowacki. Po raz pierwszy na polskim rynku muzycznym miała miejsce historia filmowa, zawarta w odcinkach poszczególnych singli. Autorką scenariusza ponownie jest Agnieszka Chylińska. Reżyserem klipu jest Adam Gawenda – z ekipy realizująca wcześniej także poprzednie teledyski z albumu Never Ending Sorry oraz teledyski „Królowa Łez” (album „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej) i „Schiza” (album „Pink Punk” Agnieszki Chylińskiej).

Agnieszka Chylińska i Piotr Głowacki (fot. org.)

Agnieszka podsumowuje współpracę z Piotrem Głowackim słowami:

„Drogi Piotrze! Dziękuję za możliwość patrzenia na to, jak wspaniale grasz; bycia obok. Dziękuję za pomoc przy realizacji scenariusza, za Twoje zaangażowanie, które momentami mnie aż zawstydzało, bo jestem wielką wielbicielką Twoich ról i kreacji. Dziękuję za filmową pamiątkę do końca życia.”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button