NBA. San Antonio Spurs vs Houston Rockets. Jeremy Sochan zdobył 14 punktów

Basketball

Wczorajszej nocy San Antonio Spurs wygrali z Houston Rockets po dogrywce 126:122.

Koszykarz Jeremy Sochan znów wyszedł w pierwszej piątce i spędził na boisku 26 minut. Zdobył 14 punktów i miał pięć zbiórek oraz cztery asysty i dwa przechwyty. Rozgrywki w NBA rozkręcają się.

Jeszcze na dwie minuty przed końcem dogrywki Spurs prowadzili 118:113 i wydawało się, że są pewni wygranej. Goście potrafili jednak zmniejszyć straty. Do tego Devin Vassell nie trafił dwóch osobistych i na 20 sekund przed końcem dogrywki Spurs prowadzili tylko 122:118.

Przy stanie 122:120 i na 14 sekund przed końcem dogrywki Jeremy Sochan stanął na linii rzutów wolnych po faulu taktycznym Rockets.

Polak trafił oba osobiste i dał Spurs czteropunktowe prowadzenie. Ostrogi wygrały i było to ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Skrót meczu

Jedna z akcji – wsad Sochana

Inna akcja – też wsad Sochana

Następny mecz Spurs grają w nocy z niedzieli na poniedziałek (29/30 października) w Los Angeles. Ich rywalami będą Clippers.