CIEKAWOSTKI

Najzabawniejsze Zdjęcia Zwierząt Domowych 2023. Oto finaliści [ZDJĘCIA]

The Comedy Pet Photography Awards 2023

W konkursie Comedy Pet Photo Awards opublikowano dzisiaj najlepsze zdjęcia z krótkiej listy w 2023 roku, a wśród nich kilka absolutnych perełek, które wywołają uśmiech!

Wśród najlepszych finalistów jest kot wykonujący swoją najlepszą zwycięską pozę, pies udający Zorro, kot przygotowujący się do wykonania rzutu wolnego i pies przytulający orangutana.

Alex i Max – koty (fot. Michel Zoghzoghi/Comedy Pets)

Konkurs na zabawne zdjęcia zwierząt domowych został stworzony przez Paula Joynsona-Hicksa i Toma Sullama, profesjonalnych fotografów, aby uczcić pozytywną i istotną rolę, jaką zwierzęta odgrywają w naszym życiu oraz zachęcić do zaangażowania na rzecz dobrostanu zwierząt.

25 zdjęć z krótkiej listy jest teraz przedmiotem poważnej analizy sędziów, którzy są ekspertami w dziedzinie zwierząt, aby wybrać zwycięzcę. W panelu biorą udział prezenterka telewizyjna, pisarka, działaczka na rzecz ochrony środowiska i miłośniczka zwierząt Kate Humble, komik i prezenterka telewizyjna, pisarka i wszechstronna supergwiazda Mel Geidroyc, telewizyjna weterynarz i działaczka na rzecz dobrostanu zwierząt Emma Milne oraz profesjonalny fotograf zwierząt domowych Elke Vogelsang.

Zwycięzcy Komedii 2023 zostaną ogłoszeni 11 sierpnia.

Tom Sullam, współzałożyciel Comedy Pets, powiedział: „Po raz kolejny otrzymaliśmy naprawdę zabawne zgłoszenia w konkursie i tak szeroką gamę zwierząt w tym roku, od fretek, przez żółwie, po osły, a także setki zabawnych kotów i psy. Zadanie polega teraz na znalezieniu ogólnego zwycięzcy Comedy Pets 2023 i oczywiście zdobywcy nagrody People’s Choice Award, w której każdy może zaangażować się. Wejdź na stronę https://www.comedypetphoto.com/ i dowiedz się jak głosować na swojego ulubionego finalistę.”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button