MUZYKAPOZOSTAŁE

Najsłodsza uczestniczka piątej edycji „The Voice Kids”. Cleo: Wyglądasz jak aniołek malutki [WIDEO]

The Voice Kids 5

Ma zaledwie 9 lat, a niespożytą energią mogłaby zasilić całe miasto.

Lena Ornowska zauroczyła trenerów i udowadnia, że mimo choroby warto być radosną i spełniać marzenia.

– Często chodzę po drzewach. Wszędzie jest mnie pełno. Nie raz sobie gdzieś tam nabiłam siniaki – mówi o sobie niezwykle rezolutna Lena Ornowska, uczestniczka najnowszej edycji „The Voice Kids”, która startuje już w najbliższą sobotę.

Urocza 9-latka zaprzyjaźniła się z muzyką w wieku przedszkolnym. To właśnie wtedy osiągnęła swój pierwszy sukces wygrywając konkurs wokalny. Dziś Lena nie tylko pobiera lekcje śpiewu, ale uczy się również gry na fortepianie oraz na djembe. W spełnianiu muzycznych marzeń młodziutkiej uczestniczce nie przeszkadza choroba, z którą Lena boryka się od kilku lat.

– Zaczęło się jak miałam trzy-cztery lata. Ani jeden lekarz nie wiedział z jakiego jest to powodu – opowiada w naszym materiale wideo Lena.

– Lenka choruje na łysienie całkowite plackowate. Staramy się, żeby to nie był dla nas problem, bo da się żyć, da się żyć – mówi mama Leny.

Lena (fot. archiwum prywatne)

– Bardzo kocham moich rodziców, że mnie wspierają w śpiewie, pomagają mi. Są fajni – podsumowuje Lenka.

Podczas pierwszych w tej edycji Przesłuchań w Ciemno Lena zaśpiewała piosenkę „Bursztynek” z repertuaru Fasolek i odwróciła fotele wszystkich trenerów.

– Wyglądasz jak aniołek malutki. Jesteś taka urocza. Moje serduszko jest napełnione miodem – mówiła Cleo tuż po wspaniałym występie Lenki Ornowskiej.

The Voice Kids 5. Cleo, Tomson, Baron i Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP )

Do kogo trafi najsłodsza uczestniczka piątej edycji „The Voice Kids”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button