RÓŻNOŚCISTYL

Najpiękniejsza nastolatka 2019 roku. Magda chce zostać stewardessą [ZDJĘCIA]

Miss Polski Nastolatek 2019

Ma niespełna 18 lat, 180 cm wzrostu, jasne włosy, zielone oczy i czarujący uśmiech.

Od sobotniego wieczoru, 7 września nosi koronę Miss Polski Nastolatek 2019 – Magdalena Michalska z Orzesza.

Magda jest uczennicą Technikum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach. Rozpoczęła właśnie trzecią klasę o profilu Technik Eksploatacji Portów i Terminali. Jak sama mówi, jest to kierunek bardzo zbliżony do logistyki, ale z częścią transportu morskiego, kolejowego i lotniczego. W przyszłości chciałaby zostać stewardessą, zwiedzać świat, poznawać ludzi, ich obyczaje oraz czerpać od nich nowe doświadczenia.

Udział Magdy w konkursie Miss Polski Nastolatek był spontaniczną decyzją podjętą pod wpływem chwili.

– Zobaczyłam w internecie informacje o castingu na Miss Śląska. I poszłam – opowiada najpiękniejsza polska nastolatka. Wszystko zaczęło się więc od konkursu regionalnego, w którym zdobyłam tytuł Miss Śląska Nastolatek 2019, co dało mi przepustkę do dalszych etapów.

Kiedy usłyszała na deskach amfiteatru w Świnoujściu swoje nazwisko, przeżyła szok.

– Nie spodziewałam się tego ani przez moment, dlatego tak trudno było mi w to uwierzyć. W momencie ogłoszenia mojego numeru zalała mnie fala ciepła i szczęścia. To stan nie do opisania.

W najważniejszej, jak dotąd, chwili w jej życiu, towarzyszyli jej najbliżsi: mama, jej partner, najmłodsza siostrzyczka Milenka, dziadek, oraz chłopak i jego rodzina. Natomiast pierwsze gratulacje dostała od… koleżanek, z którymi dzieliła pokój na zgrupowaniu w Międzyzdrojach, co przeczy pogłoskom, że między finalistkami panuje niezdrowa rywalizacja. – Bardzo się z nimi zaprzyjaźniłam – opowiada Miss Polski Nastolatek 2019. – Dziewczyny miały łzy szczęścia w oczach i były dumne z mojego osiągnięcia, za co bardzo im dziękuję.
Mimo swoich 18 lat Magda jest osobą dojrzałą i dobrze wie, jaki prezent dostała od losu i jak ciężko będzie musiała pracować, by nie zmarnować tej szansy.

– Przede mną ciężki i intensywny rok pełen pracy ale jestem zmotywowana i dobrej myśli. Na pewno zdobędę nowe doświadczenie, kontakty i przeżyję cudowną  przygodę. Muszę jednak zdecydowanie zmienić tryb życia i bardziej skupić się na swoim wizerunku, żeby rozpocząć pracę w modelingu.

Modeling, to poza zamiłowaniem do sportu i zainteresowaniem lotnictwem, jest drugą pasją Magdy. Kocha świat mody, kamery, sesje zdjęciowe. Uwielbia oglądać pokazy Victoria’s Secret, śledzić wydarzenia modowe i czerpać z nich doświadczenia, jak się prawidłowo się poruszać, pozować oraz bawić modą. – Mam nadzieję, że moja przygoda z modelingiem dopiero się zaczyna – mówi. – Tytuł daje mi ogromną przepustkę do tego świata. Chcę z tego skorzystać i podpisać kontrakt z agencją.

Koncert finałowy Miss Polski Nastolatek 2019 odbył się w przepięknym amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Chodzę do tej samej szkoły, zawsze rzucała się w oczy!!!, rzuca,,
    jest naturalnie piękna, uśmiech?? hmmmm, zniewala, widać radość w jej oczach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button