MUZYKA

NAJA zaskakuje. Najnowszy singiel „Home” zaprasza do podróży przez fale nastrojowości

„La La Lie”

Natalia Jach to 24-letnia producentka, kompozytorka oraz aranżerka muzyczna wydała swój kolejny singiel „Home”.

W najnowszej produkcji NAJA zaskakuje słuchaczy zupełnie innym niż dotychczas stylem muzycznym, eksplorując bardziej stonowane brzmienia.

Artystka, znana z energetycznych kompozycji, prezentuje tym razem bardziej refleksyjną stronę swojego muzycznego talentu. „Home” to zaskakująca produkcja z gatunku Deep House/Chill House. Ta zmiana w brzmieniu podkreśla wszechstronność producentki, która śmiało eksperymentuje z różnymi nurtami muzycznymi.

Tytuł utworu stanowi metaforę dla strefy komfortu w relacjach, gdzie dom często symbolizuje nie tylko przestrzeń fizyczną, ale również bezpieczeństwo emocjonalne. Piosenka hipnotyzuje od pierwszych dźwięków, przenosząc słuchacza w melancholijny stan refleksji i nostalgii.

NAJA przekroczyła próg 38 milionów odsłuchań na Spotify. Na TikToku, jeden z jej remixów odsłuchano już ponad 1 milion razy, 13 tysięcy użytkowników zdecydowało się pozostać na jej profilu na dłużej.

Pod koniec 2023 roku cover „Tu Es Foutu” został wspomniany w jednym z oficjalnych postów Spotify Polska na Instagramie jako jeden z najczęściej słuchanych utworów polskich artystów za granicą.

Słowa piosenki, będące symbolicznym opisem trudności powrotu do równowagi, idealnie współgrają z delikatnym pulsem deep house, tworząc wyjątkową atmosferę. „Home” to zaproszenie do podróży przez fale nastrojowości, odmiennie niż wcześniejsze, bardziej energetyczne utwory wokalistki.

NAJA z najnowszym singlem „La La Lie”

Natalia Jach, 24-letnia producentka muzyczna i wokalistka, pochodząca z małej miejscowości pod Wrocławiem. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat, a z biegiem czasu zaczęła stanowić, jedną z ważniejszych części jej życia.

Rozpoczęcie nauki produkcji muzycznej stało się naturalnym etapem w życiu Natalii, a muzyka Slap House, Deep House, szczególnie produkcje wydawane przez wytwórnię Lithuania HQ stały się katalizatorem jej kreatywności. Nawiazała współpracę z czołowymi wytwórniami muzycznymi Spinnin Records czy Revealed. Jej produkcje były grane przez artystów takich jak KSHMR, R3hab Blastejaxx, Lucas & Steve i wielu innych.

Piosenka to dynamiczny utwór z gatunku Pop/Dance House, który został w całości wyprodukowany i skomponowany przez artystkę. Jest połączeniem autentycznego brzmienia, energetycznej atmosfery i łatwo przyswajalnych dźwięków, co sprawia, że spodoba się słuchaczom poszukującym zarówno tanecznego rytmu, jak i znaczącej treści tekstowej.

Tekst utworu „La La Lie” jest pełen emocji i refleksji. Skupia się na uczuciach zdrady i rozczarowania, gdzie osoba stara się zrozumieć sytuację, pomimo że niechętnie chciałaby poruszać ten temat. Wersy ukazują emocjonalną rozterkę, zauważając, że każde obiecujące słowo było kłamstwem.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button