CIEKAWOSTKISTYL

Mr World 2019 na Filipinach. Polak powalczy o tytuł [ZDJĘCIA]

Mr World 2019 w Manili na Filipinach

23-letni Robert Kapica jest reprezentantem Polski w konkursie Mr World 2019.

Gala finałowa wyborów z udziałem ponad 80 kandydatów odbędzie się już w piątek, 23 sierpnia w Manili na Filipinach.

Robert od ponad 2 tygodniu jest na Filipinach zgrupowaniu konkursu. W ramach przygotowań do finału odbyły się m.in. sesje zdjęciowe w strojach narodowych, kąpielowych i garniturach. Najprzystojniejsi mężczyźni świata odwiedzili także lokalne fundacje charytatywne i domy dziecka.

Finaliści Mr World wzięli też udział w konferencji prasowej oraz w dodatkowych mini-konkursach. Nasz reprezentant Polski odniósł już pierwsze sukcesy kwalifikując się do finałów konkurencji Mr Talent (top20) i Mr Extreme Challenge (top24)! Co więcej, Robert Kapica wśród fanów i obserwatorów konkursów piękności stawiany jest w gronie faworytów do tytułu Mr World. Pojawia się na wysokich miejscach w wielu notowaniach.

Robert Kapica ma 23 lata i pochodzi z małej miejscowości Mstów koło Częstochowy. Interesuje się modelingiem, sportem i motoryzacją. Od 3 lat pracuje jako model. Jego przygoda z modelingiem rozpoczęła się od castingu THE LOOK OF THE YEAR w Galerii Jurajskiej. Pokonując kolejne etapy, kilka miesięcy później wygrał światowy finał konkursu we Włoszech. Od tego momentu zaczął pracę w modelingu na całym świecie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button