RÓŻNOŚCISTYL

Mister Supranational 2019. Najprzystojniejsi mężczyźni świata – kandydaci [ZDJĘCIA]

Mister Supranational

Od kilku dni koło Bielska – Białej trwa zgrupowanie konkursu Mister Supranational 2019.

W tym roku podczas tego eventu poznajemy 40 kandydatów z różnych zakątków świata. Są wśród nich nie tylko studenci, modele, aktorzy i prezenterzy telewizyjni, ale również lekarze i naukowcy, realizujący swoje pasje związane z modelingiem.

Podczas zgrupowania ważna jest prezencja kandydatów i pewność siebie, ale również znajomość języków: angielskiego lub hiszpańskiego. To właśnie te języki najczęściej pojawiają się podczas rozmów.

Już od początku grafik misterów obfitował w wiele zadań, w których wszyscy aktywnie uczestniczyli. Jednym z najważniejszych wyzwań pierwszego dnia zgrupowania był udział w oficjalnej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych oraz wieczorowych garniturach.

Podczas jednego z wieczorów odbyła się uroczysta kolacja z udziałem kandydatów oraz zaproszonych gości, którą poprowadziła Marta Pałucka – 1 Wicemiss Polski 2017. Marta podczas tegorocznego zgrupowania pełni rolę prezenterki telewizyjnej konkursu. W trakcie tej kolacji nastąpiło uroczyste wręczenie, w imieniu organizatorów oficjalnych szarf.

Finał Mister Supranational odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Wydarzenie uświetnią występy Cleo oraz Barbary Kurdej-Szatan. Panowie zaprezentują się w kilku prezentacjach, podczas których zostanie wyłoniona top 20, następnie top 10, top 5 i na finał – ten który zdobędzie tytuł Mistera Supranational 2019.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button