RÓŻNOŚCITECHNOLOGIE

Międzyzdroje. Przy plaży staną dwie wieże 112 metrowe. Podniebna atrakcja

Zachodniopomorskie

Wizjonerski i ekskluzywny projekt dwóch wież w Międzyzdrojach uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę.

33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont.

Do realizacji projektu dąży szczeciński deweloper „Siemaszko”, a uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę jest jednym z najważniejszych kroków ku urzeczywistnieniu niesamowitego kompleksu. Dwie wieże o wysokości 112 metrów mogą zostać miejscem, które będzie magnesem dla fanów monumentalnych budowli o pięknej architekturze, a wewnętrzne atrakcje zachęcą do odwiedzin grupy turystów oraz inwestorów.

Apartamentowce powstaną przy ul. Promenada Gwiazd 5.

Luksus i elegancja

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać piękną, szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież. Będzie w czym wybierać, ponieważ zaprojektowanych jest 345 apartamentów. W zależności od wysokości, apartamenty będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach. Zróżnicowane metraże zaspokoją oczekiwania każdego klienta, a najwyższy standard i ekskluzywne wykończenie będą cieszyć najbardziej wymagających. Część mieszkalna będzie dominującym elementem inwestycji, ale planowanych jest również wiele atrakcji – restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness, wszystko w celu zapewnienia relaksu w tym niesamowitym kurorcie niezależnie od pory roku. Wyjście prosto na plażę to kolejny atut wyróżniający inwestycję, a sześć nowoczesnych wind zapewni bezproblemowy dostęp dla wszystkich mieszkańców.

Podniebna atrakcja

Niekończąca się tafla morza zwieńczona w oddali morskim horyzontem, słońce odbijające się w powierzchni wody, sztormowe fale – takich widoków można się spodziewać z kawiarni, która znajdzie się na 30-stym piętrze inwestycji. Dla tej atrakcji został zaprojektowany dedykowany szyb windowy, który zapewni dostęp nie tylko mieszkańcom, ale wszystkim zainteresowanym.

Wizjonerskie i nowoczesne

Inwestycja firmy „Siemaszko” od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów w pasie nadmorskim nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. Zainteresowanie jest ogromne, co nie dziwi, a dodatkowo motywuje do realizacji. Przedsięwzięcie o takiej skali i rozmachu na pewno wywinduje Międzyzdroje na wyższy poziom wśród nadmorskich kurortów.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button