KONCERTY

Męskie Granie 2020. Nowa formuła trasy koncertowej

"Nowe" Męskie Granie 2020

Męskie Granie ma już za sobą dziesięć edycji trasy .

Ze względu na panującą wciąż epidemię koronawirusa, organizatorzy podjęli bardzo trudną decyzję o rezygnacji z trasy w standardowej formule. Organizatorzy trasy pracują jednak nad zmianą formy projektu, aby i w tym roku zapewnić miłośnikom Męskiego Grania artystyczne doznania na najwyższym poziomie.

Męskie Granie to jedna z najpopularniejszych tras koncertowych w Polsce, na którą bilety błyskawicznie się wyprzedają. Już w maju fani wyczekują premiery singla i odsłony składu zespołu Męskie Granie Orkiestra, a później podczas wakacyjnych koncertów stają się świadkami artystycznych kolaboracji i przekraczania muzycznych barier. Nie inaczej miało być w tym roku. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa, organizatorzy musieli zrezygnować z przygotowania tradycyjnej trasy. Na Męskie Granie 2020 planowane są jednak specjalne działania, które pozwolą poczuć emocje pamiętane z poprzednich edycji.

– Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mogli spotkać się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami i naszą fantastyczną publicznością – mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki jednego z piw. – Przez ostatnie dziesięć lat projekt był dla nas nieodłączną częścią każdych wakacji. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna trasa nie może się odbyć w tradycyjnej formie. Pracujemy jednak nad rozwiązaniami, które z pewnością nie rozczarują fanów Męskiego Grania – dodaje Nowakowska.

Szczegółowe informacje dotyczące trasy Męskie Granie 2020 ujawnimy na początku czerwca.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button