REPREZENTACJASIATKÓWKA

ME 2019 siatkarek. Polki przegrały z Belgijkami w Łodzi

CEV EuroVolley 2019

W grupie B CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet Polska w czwartym swoim meczu przegrała w Łodzi z Belgią 2:3.

Przypominamy, że biało-czerwone awansowały już do fazy pucharowej mistrzostw Europy.

Polska – Belgia 2:3 (25:20, 25:27, 25:20, 21:25, 15:17)

Polska: Agnieszka Kąkolewska, Magdalena Stysiak, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Joanna Wołosz, Natalia Mędrzyk, Mawina Smarzek-Godek, Maria Stenzel (L) – Paulina Maj-Erwardt (L), Martyna Grajber, Klaudia Alagierska, Marlena Kowalewska

Belgia: Britt Herbots, Celine Van Gestel, Kaja Grobelna, Dominika Sobolska, Mariles Janssens, Ilka Van de Vyver, Britt Ruysschaert (L) – Silke Van Avermaet, Jodie Guilliams, Manon Stragier

Wyniki w poszczególnych grupach: 

Grupa A (Ankara, Turcja):

23 sierpnia (piątek):

Francja – Bułgaria 3:2 (25:20, 13:25, 25:15, 19:25, 15:13)

Serbia – Finlandia 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)

Turcja – Grecja 3:0 (25:21, 25:18, 25:8)

24 sierpnia (sobota):

Francja – Grecja 0:3 (12:25, 21:25, 21:25)

Finlandia – Turcja 2:3 (24:26, 15:25, 25:20, 25:21, 10:15)

25 sierpnia (niedziela):

Bułgaria – Serbia 1:3 (25:16, 21:25, 20:25, 16:25)

Grecja – Finlandia 3:1 (26:24, 15:25, 25:21, 27:25)

26 sierpnia (poniedziałek):

Francja – Serbia 1:3 (19:25, 13:25, 25:17, 23:25)

Turcja – Bułgaria 3:1 (25:21, 25:11, 20:25, 25:18)

27 sierpnia (wtorek):

Finlandia – Francja 3:1 (25:21, 25:14, 22:25, 25:18)

Grecja – Bułgaria 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)

28 sierpnia (środa):

Serbia – Grecja 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)

Francja – Turcja 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)

29 sierpnia (czwartek)

Bułgaria – Finlandia

Turcja – Serbia

Grupa B (Łódź, Polska):

23 sierpnia (piątek):

Belgia – Ukraina 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)

Włochy – Portugalia 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)

Polska – Słowenia 3:0 (25:12, 25:22, 25:23)

24 sierpnia (sobota):

Belgia – Słowenia 3:0 (25:13, 25:21, 25:20)

Portugalia – Polska 0:3 (14:25, 16:25, 11:25)

25 sierpnia (niedziela):

Słowenia – Portugalia 3:0 (25:21, 25:20, 25:9)

Ukraina – Włochy 0:3 (16:25, 18:25, 10:25)

26 sierpnia (poniedziałek)

Włochy – Belgia 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)

Polska – Ukraina 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:15)

27 sierpnia (wtorek)

Portugalia – Belgia 1:3 (13:25, 26:24, 20:25, 11:25)

Włochy – Słowenia 3:0 (27:25, 25:8, 25:17)

28 sierpnia (środa)

Belgia – Polska 2:3 (25:20, 25:27, 25:20, 21:25, 15:17)

Ukraina – Słowenia 2:3 (25:22, 21:25, 25:18, 21:25, 8:15)

29 sierpnia (czwartek)

Portugalia – Ukraina

Polska – Włochy

Grupa C (Budapeszt, Węgry):

23 sierpnia (piątek)

Chorwacja – Azerbejdżan 2:3 (13:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:17)

Holandia – Rumunia 3:0 (25:21, 25:18, 25:9)

Węgry – Estonia 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

24 sierpnia (sobota)

Estonia – Chorwacja 1:3 (18:25, 17:25, 28:26, 12:25)

Rumunia – Węgry 3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 25:22)

25 sierpnia (niedziela)

Azerbejdżan – Holandia 0:3 (15:25, 23:25, 23:25)

Estonia – Rumunia 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25)

26 sierpnia (poniedziałek)

Holandia – Chorwacja 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)

Węgry – Azerbejdżan 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)

27 sierpnia (wtorek)

Holandia – Estonia 3:0 (25:18, 25:12, 25:10)

Rumunia – Chorwacja 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 22:25)

28 sierpnia (środa)

Azerbejdżan – Estonia 3:2 (25:20, 18:25, 25:22, 22:25, 15:11)

Chorwacja – Węgry 3:0 (25:20, 25:23, 35:33)

29 sierpnia (czwartek)

Rumunia – Azerbejdżan

Węgry – Holandia

Grupa D (Bratysława, Słowacja):

23 sierpnia (piątek):

Szwajcaria – Niemcy 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)

Białoruś – Rosja 0:3 (24:26, 16:25, 22:25)

Słowacja – Hiszpania 3:0 (26:24, 29:27, 25:18)

24 sierpnia (sobota)

Niemcy – Hiszpania 3:1 (15:25, 25:19, 31:29, 25:18) 

Szwajcaria – Słowacja 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)

25 sierpnia (niedziela)

Hiszpania – Białoruś 3:1 (25:22, 25:22, 15:25, 25:17)

Rosja – Szwajcaria 3:0 (28:26, 25:19, 25:9)

26 sierpnia (poniedziałek)

Niemcy – Rosja 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 14:25, 15:11)

Słowacja – Białoruś 3:2 (22:25, 22:25, 25:17, 25:18, 16:14)

27 sierpnia (wtorek)

Hiszpania – Szwajcaria 3:2 (22:25, 21:25, 26:24, 25:22, 15:13)

Niemcy – Słowacja 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:21)

28 sierpnia (środa)

Rosja – Hiszpania 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)

Niemcy – Białoruś 3:0 (25:10, 25:15, 25:15)

29 sierpnia (czwartek)

Słowacja – Rosja

Szwajcaria – Białoruś

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button