MUZYKA

Margaret w nowym singlu “Tak Na Oko”. Wakacyjne “Gelato EP” dostępne

Nowa Margaret

“Świat się otwiera, gdy latam wysoko, przed nami gorące dni jak Maroko” śpiewa Margaret w swoim najnowszym singlu “Tak Na Oko” zapowiadającym “Gelato EP” – nadchodzący projekt artystki.

Teledysk w reżyserii Mohdo prezentuje wakacyjny klimat słonecznej Italii.

“Tak Na Oko” to pierwszy oficjalny singiel Margaret od czasu wydania świetnie przyjętego albumu “Maggie Vision”. Za produkcję muzyczną utworu, inspirowaną współczesnymi brzmieniami latino, odpowiada KaCeZet. Wakacyjny klip nakręcony w Rimini przez ekipę Mohdo to hołd dla klasyki polskiego teledysku lat dziewięćdziesiątych, kręconego w zagranicznych kurortach.

Margaret (fot. pras.)

Wakacyjne “Gelato EP” Margaret już dostępne

Niecały rok po premierze świetnie przyjętego albumu “Maggie Vision”, Margaret wraca z nowym, przygotowanym specjalnie na lato projektem. “Gelato EP” to cztery utwory, inspirowane świeżymi brzmieniami muzyki hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej.

Na trackliście “Gelato EP” oprócz wakacyjnego singla “Tak Na Oko” w klimacie współczesnego latino, fani usłyszą dwa zupełnie nowe utwory, w tym tytułowe “Gelato” z gościnnym udziałem Tymka, a także klubową wersję przeboju Serce Baila z płyty Gaja Hornby – Serce Baila (Tranquilo Mix), która w nowym wydaniu nabrała dyskotekowego klimatu rodem z włoskiej riwiery lat 90.

“Gelato EP” jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych.

Tracklista:

1. Gelato (feat. Tymek)
2. Kiedy Jak Nie Teraz
3. Tak Na Oko
4. Serce Baila (Tranquilo Mix)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button