MUZYKA

Margaret i Alvaro Soler we wspólnym singlu „Hot Like Summer”

Album „Siniaki i cekiny”

Artystka kontynuuje promocję swojego nadchodzącego albumu „Siniaki i cekiny” i ogłasza preorder płyty.

Współpraca tak utalentowanej dwójki artystów musiała przynieść świetne owoce. I tak też się stało – „Hot Like Summer” to opublikowany w dwóch wersjach językowych latynoski hit, jednocześnie sensualny, taneczny i przywołujący na myśl wakacyjne słońce. Premiera jest wypadkową znajomości Margaret i Alvaro Solera, którzy już po pierwszym spotkaniu poczuli, że nadają na tych samych muzycznych falach w rytmach latino.

Mieszkająca od paru miesięcy na południu Hiszpanii Margaret zabiera nas w podróż między Warszawą („Hot Like Summer WAW”) a Malagą („Hot Like Summer AGP”), pokazując, że potrafi łączyć oba miejsca nie tylko w życiu prywatnym, ale też w swojej twórczości. Ciekawostką dla słuchaczy będzie z pewnością refren wersji polsko-hiszpańskiej, w którym możemy usłyszeć głos Alvaro śpiewającego w rodzimym języku artystki.

Margaret i Alvaro Soler (fot. pras.)

Nowy singiel stanowi jednocześnie kontynuację promocji nadchodzącego albumu „Siniaki i cekiny” Margaret, zapoczątkowaną mega hitem „Tańcz głupia”.

Przy okazji premiery utworów artystka ogłosiła również preorder płyty, dostępnej w wersji fizycznej wyłącznie na dwupłytowym, dwustronnym winylu. Czym jeszcze zaskoczy w tym pełnym dualizmów projekcie? Przekonacie się już wkrótce!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button