MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Marek Piekarczyk broni Lanberry. Trenerka w szoku! Justyna Steczkowska oburzona [WIDEO]

Show muzyczne

2 września wieczorem startuje 14. edycja „The Voice of Poland”.

Już w pierwszym odcinku będziemy świadkami niezwykle zaskakującej sytuacji, do której dojdzie pomiędzy Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

W poprzedniej edycji „The Voice of Poland” Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska, walcząc o uczestników talent show, wielokrotnie żywo dyskutowali nie szczędząc sobie przy tym uszczypliwości. Wszystko wskazuje na to, że w najnowszej odsłonie muzycznego programu sytuacja nie poprawi się. Oglądając nasze wideo można nawet odnieść wrażenie, że walka między trenerami wejdzie na zupełnie nowy poziom.

– On powinien być u Lanberry! – zasugerował Marek Piekarczyk jednemu z uczestników, o którego postanowiły zawalczyć Justyna Steczkowska i Lanberry.

The Voice of Poland. Marek Piekarczyk (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Ale z jakiego powodu? Możesz mi to wytłumaczyć? – zapytała wyraźnie zaskoczona Justyna Steczkowska.

The Voice of Poland. Justyna Steczkowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Dlatego, że Lanberry jest nie tylko wokalistką, ale też producentką. Potrzebujesz kogoś, kto wprowadzi cię na te cholerne salony z Twoim śpiewam, z Twoją osobowością. I ona Ci pomoże – argumentował Marek Piekarczyk.

To nie jedyna sytuacja, w której Marek postanowił wesprzeć Lanberry, co możecie zobaczyć w dalszej części naszego wideo.

– Miałem zamiar walczyć o Ciebie, ale jak Wy zaśpiewaliście razem to już się nie wtrącam – wyznał Marek po występie innego uczestnika, o którego walczył z Lanberry. Słowa Piekarczyka wprawiły w osłupienie trenerkę talent show.

Nieprzewidywalność Marka Piekarczyka zaskoczy trenerów najnowszej edycji „The Voice of Poland” niejednokrotnie, o czym widzowie przekonają się, oglądając 14. odsłonę muzycznego programu w każdą sobotę o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button