LUBLIN

Lublin. Zaczytaj się w komunikacji miejskiej. Bezpłatne książki czekają

„Jedziemy na Maksa”

Podróż autobusem lub trolejbusem to doskonała okazja do pożytecznego spędzenia czasu.

Jazdę pomiędzy przystankami można wypełnić dobrą książką i zaczytać się w komunikacji miejskiej. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przygotował dla pasażerów autobusów i trolejbusów noworoczną niespodziankę.

„Zaczytaj się w komunikacji miejskiej” to tytuł akcji, która od 10 do 13 stycznia odbędzie się w lubelskiej komunikacji miejskiej.

Jeśli podczas kontroli biletów pasażer okaże kontrolerowi ważny bilet lub uprawnienie do bezpłatnych przejazdów i powie hasło akcji „Jedziemy na Maksa” może otrzymać bezpłatnie książkę lubelskiego autora Maksa Czornyja z oryginalnym autografem. Każdego dnia służby ZTM w Lublinie w trakcie kontroli będą rozdawać kilkadziesiąt egzemplarzy książek. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Dlatego, kto pierwszy ten lepszy!

Lublin. Zaczytaj się w komunikacji miejskiej (fot. ZTM Lublin)

Max Czornyj to urodzony w Lublinie autor bestsellerowych kryminałów, thrillerów psychologicznych, powieści obyczajowych i cieszących się ogromną popularnością powieści opartych na faktach. Pisarz debiutował powieścią „Grzech”, która stanowi pierwszy tom serii o lubelskim komisarzu Eryku Deryle. W minionym roku opublikował także swoje dwie pierwsze powieści detektywistyczne dla dzieci.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button