RÓŻNOŚCI

Łódź. Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej otwarty

Klimat świąt

26 listopada na Piotrkowskiej w Łodzi rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy, wypełniony po brzegi świątecznym asortymentem.

Będzie otwarty przez prawie miesiąc: w dni powszednie w godz. 11:00–19:00, a w soboty i niedziele w godz. 12:00–21:00. Na straganach kupić będzie można m.in. oscypki, wędliny czy grzane wino.

Kilkadziesiąt pięknie udekorowanych i oświetlonych domków handlowych wypełnionych po brzegi świątecznym asortymentem czeka na łodzian. W ofercie znajdą się również: włoskie produkty delikatesowe, smakowite szynki dojrzewające, sery, oliwki, litewskie sękacze, wyśmienite owocowe herbaty, miody, pierniki i wypieki świąteczne, gorące kisze. Czeka nas zwiększona oferta gastronomiczna. Nowością będą pieczone kasztany, kuchnia gruzińska i kaukaska, naleśniki i pierogi.

Nie zapominamy o naszych sąsiadach zza wschodniej granicy, dlatego na jarmarku będzie można kupić rękodzieło i produkty kuchni ukraińskiej. Oprócz artykułów spożywczych oferowane są przede wszystkim ozdoby świąteczne i rękodzieło z całego świata, bogaty asortyment prezentowy, a w tym roku także dla naszych czworonożnych pupili.

W weekendy świąteczny klimat spotęgują wydarzenia muzyczne, warsztaty, spotkania ze świętym mikołajem oraz atrakcje podczas uruchomienia iluminacji miejskich. Gwoździem programu stanie się wioska elfów dla najmłodszych.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button