FESTIWALEKONCERTY

Kylie Minogue headlinerką Open’er Festival 2019. Interpol kolejnym ogłoszonym artystą

Open’er Festival 2019

Kylie Minogue kolejną headlinerką Open’er 2019.

Australijska piosenkarka będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu w Gdyni, na której pojawią się też m.in. Lana Del Rey, The Smashing Pumpkins, The Strokes, czy Travis Scott.

Już 28 czerwca pojawi się wydawnictwo „Step Back in Time: The Definitive Collection”, którym Kylie świętuje ponad 3 dekady kariery, a dokładnie tydzień później pojawi się w Gdynia na Open’erze. 5 lipca wystąpią także LP, G-Eazy i czy The Smashing Pumpkins.

Do 2015 roku, Kylie Minogue sprzedała ponad 80 milionów płyt na świecie. Ma na swoim koncie wiele tras koncertowych. Otrzymała nagrodę Orderu Imperium Brytyjskiego w 2008 roku. Francuski rząd uhonorował ją Orderem Sztuki i Literatury za jej wkład do francuskiej kultury. Minogue została uhonorowana stopniem doktora naukowego przez Anglia Ruskin University za swoją działalność związana z walką z rakiem piersi. W grudniu 2016 roku Billboard umieściła ja na liście najlepszych artystek dance wszechczasów, przyznając jej miejsce 18.

Kolejnym zapowiedzianym dzisiaj wykonawcą jest ikona nowojorskiego rocka i alternatywy – Interpol.

Lil Skies, Octavian, La Dispute, Missio dołączają do line-upu Open’era.

To nie koniec openerowych ogłoszeń. Dzisiaj organizator festiwalu Alter Art zamknie line-upy Orange Main Stage, Tent Stage i Alter Stage.

Open’er Festival 2019 odbędzie się w dniach 3-6 lipca, tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.
(UMG)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button