MUZYKA

Kygo i Dean Lewis z utworami „Lost Without You” i „Never Really Loved Me”

Muzyczny świat

Światowej sławy producent i DJ Kygo łączy siły z australijskim piosenkarzem i autorem tekstów Deanem Lewisem, wydając dwa numery.

Jest to pełen emocji nowy singiel „Lost Without You”, wraz z wcześniej wydanym melodyjnym utworem „Never Really Loved Me”.

W miniony weekend Kygo wystąpił na wyprzedanym koncercie na UllevaalStadium, największym stadionie na świeżym powietrzu w Norwegii, i zaprosił Deana Lewisa jako niespodziewanego gościa, który po raz pierwszy wykonał razem obie piosenki.

Dzisiaj premierę ma też teledysk do „Lost Without You” w reżyserii Johannesa Lovunda. Nakręcony w Norwegii obraz podąża za relacją dwóch głównych bohaterów (w tej roli Kygo i modelka Meredith Mickelson) i ukazuję drogę od dzieciństwa do dorosłości z chwytającym za serce zakończeniem.

Tego lata, wraz z trwającą rezydencją w XS Nightclub w Las Vegas, Kygo będzie gwiazdą takich festiwali jak: Osheaga w Montrealu, Lollapalooza w Chicago i Life is Beautiful in Vegas. 6 października Kygo zagra swój pierwszy koncert w Nowym Jorku od 2018 roku w kultowym Madison Square Garden.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button