REPREZENTACJASIATKÓWKA

Kwalifikacje olimpijskie w Gdańsku. Polska pokonała Tunezję. Wyniki i program turniejów interkontynentalnych

Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy

Trwają kwalifikacyjne turnieje interkontynentalne do igrzysk olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Biało-czerwoni w grupie D pokonali Tunezję 3:0 (25:15, 25:19, 25:19) w pierwszym meczu w Ergo Arenie.

Francja pokonała 3:0 (26:24, 25:20, 25:23) Słowenię w drugim spotkaniu turnieju kwalifikacyjnego do IO Tokio 2020 odbywającym się w Gdańsku.

W sobotę Francuzi zmierzą się z Polską, a Słoweńcy zagrają z Tunezją.

Wyniki i program turniejów interkontynentalnych do IO Tokio 2020

Grupa A (Warna)

9 sierpnia
Brazylia – Portoryko 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)
Egipt – Bułgaria 1:3 (11:25, 31:33, 25:19, 19:25)

10 sierpnia
godz. 16.00 Brazylia – Egipt
godz. 19.30 Portoryko – Bułgaria

11 sierpnia
godz. 16.00 Egipt – Portoryko
godz. 19.30 Bułgaria – Brazylia

Grupa B (Rotterdam)

9 sierpnia
Holandia – Korea 3:2 (23:25, 25:27, 26:24 25:20, 15:12)
Belgia – USA 1:3 (20:25, 19:25, 25:17, 18:25)

10 sierpnia
godz. 16.00 Belgia – Holandia
godz. 19.00 USA – Korea

11 sierpnia
godz. 16.00 Holandia – USA
godz. 19.00 Korea – Belgia

Grupa C (Bari)

9 sierpnia
Australia – Serbia 1:3 (28:26, 19:25, 19:25, 30:32)
Włochy – Kamerun 3:0 (25:18, 25:18, 25:16)

10 sierpnia
godz. 18.00 Serbia – Kamerun
godz. 21.15 Australia – Włochy

11 sierpnia
godz. 18.00 Kamerun – Australia
godz. 21.15 Serbia – Włochy

Grupa D (Gdańsk)

9 sierpnia
Polska – Tunezja 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
Francja – Słowenia 3:0 (26:24, 25:20, 25:23)

10 sierpnia
godz. 15.00 Polska – Francja
godz. 18.30 Tunezja – Słowenia

11 sierpnia
godz. 12.00 Francja – Tunezja
godz. 15.00 Polska – Słowenia

Grupa E (Sankt Petersburg)

9 sierpnia
Iran – Kuba 3:2 (23:25, 26:28, 25:17, 25:16, 15:10)
Rosja – Meksyk 3:0 (25:15, 25:11, 25:17)

10 sierpnia
godz. 15.00 Iran – Meksyk
godz. 18.00 Rosja – Kuba

11 sierpnia
godz. 15.00 Kuba – Meksyk
godz. 18.00 Rosja – Iran

Grupa F (Ningbo)

9 sierpnia
Chiny – Finlandia 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:23)
Kanada – Argentyna 1:3 (23:25, 25:22, 25:27, 23:25)

10 sierpnia
godz. 09.00 Finlandia – Argentyna
godz. 13.30 Chiny – Kanada

11 sierpnia
godz. 09.00 Kanada – Finlandia
godz. 13.30 Chiny – Argentyna

Tagi
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
Back to top button
Close