RZESZÓW

Koncert Sylwestrowy 2018 w Rzeszowie. Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy i Laser Show

Sylwester 2018 w Rzeszowie

Koncert Sylwestrowy na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 21 wystąpią: The Freeborn Brothers, Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy.

O północy życzenia noworoczne złoży prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, a tuż po życzeniach zapraszamy na pokaz fajerwerków oraz i Laser Show. Przeniesie on mieszkańców Rzeszowa w inny wymiar – w specjalnie stworzonej mgle pojawią się kolorowe promienie lasera, które w synchronizacji z muzyką stworzą konstelacje przestrzenne.

Informacje o artystach:

Zespół THE FREEBORN BROTHERS zrodził się z popularnego rzeszowskiego bandu, The Jet-Sons.Trudno jednoznacznie określić styl muzyczny grupy. Wśród instrumentów, które usłyszymy podczas koncertów są: banjo, akordeon, stopa, hi-hat czy kontrabas. Grają energetyczne, szybkie kawałki, mieszankę punku z folkiem, a nawet country.

Zespół the Freeborn Brothers istnieje od 2013 roku. W tym czasie zagrał ponad 400 koncertów w całej Europie oraz nagrał trzy płyty: „Two Men Orchestra” (2013), „Gypsy Hobo Trash Grass” (2014) oraz „Theatro Ridiculous” (2016). Wśród imprez, które odwiedzili w ponad 14 krajach, można odnaleźć m.in. Mighty Sounds Czad Festival, czy Muddy Roots Festival. Zespół wystąpił również w programie „Must be the Music”, w którym został entuzjastycznie przyjęty przez Piotra Roguckiego, stając się oficjalnym suportem zespołu Coma zimą 2016 roku.

LANBERRY

Małgorzata Uściłowska, znana pod pseudonimem Lanberry. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Do szerszej publiczności trafiła za sprawą singla „Podpalimy świat”, który szybko podbił playlisty największych rozgłośni radiowych w Polsce.

9 listopada ukazała się nowy album Lanberry – „miXtura” z którego pochodzą dwa nowe single „Heart of Gasoline” i „Nie ma mnie” grane obecnie we wszystkich stacjach radiowych.

POPARZENI KAWĄ TRZY

Zespół pop-rockowy, w którym grają głównie dziennikarze radiowi, m.in. Wojciech Jagielski i Roman Osica. Poparzeni… zdobywali nagrody, m.in. na Festiwalu TOPtrendy, a ich koncerty niezmiennie porywają publiczność do tańca i wspólnego śpiewania. W Rzeszowie usłyszymy największe przeboje, m.in. „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Okrutna, zła i podła, „Kawałek do tańca”.
(UMR)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button