PIŁKA NOŻNAREPREZENTACJA

Katar. MŚ 2022. Polska pokonała Arabię Saudyjską. W końcu gol Lewandowskiego

Mundial 2022

Reprezentacja Polski wygrała 2:0 z Arabią Saudyjską na mistrzostwach świata w Katarze.

Biało-czerwoni 30 listopada w ostatnim meczu swojej grupy z Argentyną powalczą o awans.

Pamiętamy inauguracyjny i bezbramkowy remis z Meksykiem.

Gole Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego spowodowały, że spotkanie z krajem z Ameryki Południowej nie będzie o honor jak to było zawsze.

W 39. minucie Cash dograł do Lewandowskiego. Kapitan podał do Piotra Zielińskiego. Ten wpakował piłkę pod poprzeczkę, zdobywając 10. bramkę w drużynie narodowej.

Wojciech Szczęsny w doliczonym czasie gry obronił rzut karny.

W drugiej połowie w 82. minucie „Lewy” strzelił swojego pierwszego na mistrzostwach świata w karierze. Błąd w obronie Al Malkiego. Polak odebrał piłkę i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.

Zawodnicy Michniewicza są liderem grupy C (4 pkt.). Wicelider Meksyk gra z Argentyną dzisiaj o godz. 20.