RÓŻNOŚCISTYL

Karolina Bielawska Miss Polonią 2019

Miss Polonia 2019

20-letnia Karolina Bielawska z Łodzi została tegoroczną Miss Polonia 2019!

Jej urodę docenili także widzowie przyznając jej w głosowaniu sms tytuł Miss Publiczności! Uroczysta gala 90-lecia konkursu odbyła się 24 listopada.

Wkrótce umieścimy galerię zdjęć z tego wydarzenia!

I Wicemiss została Aleksandra Kielan z Częstochowy, a tytuł II Wicemiss powędrował do Kariny Nowak z Żor.

Na co dzień nowa Miss Polonia studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej, ponieważ inspirują ją silne i niezależne kobiety. Od najmłodszych lat jej największą pasją są podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, kulturę i ich zwyczaje. W życiu ceni osoby z pasją, ambitne i pozytywnie patrzące na świat.

Wielka gala finałowa za nami!

W trakcie gali finałowej Miss Polonia 2019 kandydatki zaprezentowały się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych, sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych, sukienkach koktajlowych, strojach casual oraz bieliźnie.

Galę finałową poprowadzili Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki. W pokazach kandydatkom towarzyszyło trio tenorów TRE VOCI. Galę zakończył wyjątkowy recital Margaret.

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World!

Miss Polonia ma 90 lat!

W tym roku konkurs Miss Polonia obchodzi swoje 90-lecie. Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności w Polsce i na świecie. W ciągu 90 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek.

Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i wiele innych. W trakcie finałowej gali Miss Polonia w Hotelu Narvil odbyła się wyjątkowa parada laureatek konkursu z lat 1990 – 2017!

Lista nagrodzonych kandydatek w konkursie Miss Polonia 2019:

Miss Polonia 2019 – Karolina Bielawska

I Wicemiss Polonia 2019 – Aleksandra Kielan
II Wicemiss Polonia 2019 – Karina Nowak

Miss Publiczności 2019 – Karolina Bielawska
Miss Social Media 2019 – Kinga Zabielska

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button