MUZYKAPOZOSTAŁE

Justyna Steczkowska w „The Voice of Poland”: Podpisałam intercyzę, że… nie będę zmywać garnków [WIDEO]

12. The Voice of Poland

Justyna Steczkowska zdradza, jaką jest gospodynią domową.

Niecodziennym wyznaniem artystka podzieliła się na planie muzycznego talent show, w którym jest trenerką.

– Sprzątam tylko pomiędzy koncertami, czyli bardzo rzadko. Ale jak już sprzątam, to robię to doskonale. Błysk to mało powiedziane. To jest po prostu magia, tego się nie da opisać – zakomunikowała z uśmiechem trenerka „The Voice of Poland”.

Okazuje się, że Justyna Steczkowska nie przepada za gotowaniem, choć jak sama mówi: – Gotuję całkiem dobrze.

– Ale nigdy tego nie robię, ponieważ podpisałam intercyzę, w której napisałam, że nie będę nigdy zmywać garnków, to jest nie moja praca. I nie zgadzam się w małżeństwie na takie traktowanie mnie – wyznała Justyna Steczkowska i dodała:

– Pierwsze co zrobił mój mąż, kupił zmywarkę, a potem tak doskonale nauczył gotować dzieci, że w moi mężczyźni gotują w domu. Jeden i drugi świetnie gotuje, mąż świetnie gotuje, szwagier świetnie gotuje.

12. The Voice of Poland. Justyna Steczkowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

I o ile Justyna Steczkowska może liczyć na pomoc i wsparcie w sprawach domowych, o tyle w dzisiejszym odcinku „The Voice of Poland” będzie musiała wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydować, kogo ze swojej drużyny pożegna, a komu pozwoli wystąpić w wielkim finale 12. edycji muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki.

Kogo wybierze Justyna Steczkowska? Kogo ocalą pozostali trenerzy? Półfinałowy odcinek muzycznego talent show już dziś o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button