POLITYKA

Jarosław Kaczyński: Tak naprawdę nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych niż ja

Polska PiS

„Tak naprawdę nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych niż ja” – tak o sobie w Oleśnicy powiedział Kaczyński.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził w sobotę Oleśnicę i Wrocław.

Kaczyński nieustannie szydzi i śmieje się z innych, np. wczoraj z Rafała Trzaskowskiego, nazywając go “Czajkowskim” (chodzi o oczyszczalnię ścieków “Czajka”).

W obozie “dobrej zmiany” ciągle ma problemy językowe tak jak Patryk Jaki (jego „obłędny” angielski) oraz myli miejsca i osoby.

Na tych „spotkaniach” ze swoimi zwolennikami (nikt poza nimi tam nie jest wpuszczany) człowiek ten tylko sieje propagandę, bredzi i kłamie. Ciągle atakuje normalnych obywateli czy opozycję, obraża ich tak jak jego ludzie, itp.

Czy nikt nie widzi, że ten człowiek chce doprowadzić (prawie już doprowadził) Polskę do ruiny?

Inflacja, rozdawnictwo, „swoi” w  spółkach państwowych, niepotrzebne nikomu inwestycje, itd.


– Uzdrowiliśmy sektor finansów publicznych i mogliśmy przekazać wsparcie finansowe dla przedsiębiorców podczas pandemii. Wcześniej nie było pieniędzy, bo Polska była okradana – powiedział prezes PiS we Wrocławiu.

– To, co jest nam dziś proponowane przez UE i Niemcy, to kolejne zagrożenie. My twardo mówimy temu NIE! To stawka tych wyborów. My twardo mówimy Niemcom, że muszą rozliczyć się ze swoich zbrodni – oznajmił.

– Musimy wygrać wybory, by kontynuować naszą politykę i pracować nad nowymi aspektami. Obecnie Polska jest zalewana kłamstwem. Dziś trwa akcja, która jest przemalowaniem niektórych ludzi na patriotów – zaznaczył.

Kaczyński we Wrocławiu:

„Polską muszą rządzić uczciwi patrioci. Osoby z naszego środowiska mają Polskę w sercu, dlatego warto nas poprzeć.

Jesteśmy przed wyborami i musimy stworzyć korpus ochrony wyborów. Zmienimy prawnie sposób liczenia głosów, by był on przejrzysty. Proszę o aktywność i rozmowę z każdym. To doprowadzi do tego, że my te wybory wygramy!

Demokracją jest to, że ugrupowania prawicowe wygrywają wybory w państwach UE. Demokracją jest również to, że ktoś może być przeciwko tej rewolucji, która ma miejsce w Europie.

Zależy nam na naprawie sądownictwa w Polsce. Chcemy, żeby sądy wszystkich traktowały równo, zarówno osoby znane, jak i zwykłych obywateli. Obiecujemy, że skończymy reformę wymiaru sprawiedliwości.

W środowisku naszych przeciwników nie mówiło się o naszym narodzie, jako o Polakach, a o ludności. Nie możemy dać się im oszukać, bo to oni głosują za sankcjami dla Polski w PE, która angażuje się w wojnę z Rosją.

Nasi polityczni przeciwnicy nieustannie nas atakują i stosują socjotechniki, jak na przykład ws. odszkodowań wojennych. Trwa obecnie przemalowanie Donalda Tuska na patriotę.

Sprawa środków z KPO to nie starcie z UE, a z Niemcami. Chcą oni światowego zjednoczenia pod ich przewodnictwem. Niemcy zawdzięczają swoją pozycję budowie mocarstwowości moralnej.

Uzdrowiliśmy sektor finansów publicznych i mogliśmy przekazać wsparcie finansowe dla przedsiębiorców podczas pandemii. Wcześniej nie było pieniędzy, bo Polska była okradana. Test pandemii zdaliśmy.

Pomagamy uchodźcom z Ukrainy i obraz Polski na świecie diametralnie się zmienił.”

Kaczyński w Oleśnicy:

„My wygramy uczciwe wybory! I musimy zrobić wszystko, żeby były one uczciwe. I tak się stanie! Niech żyje Polska!

Nasz program będzie kontynuowany i wzbogacony o nowe aspekty. Możemy wygrać wybory, ale potrzebna jest praca – tu zwracam się do członków partii. Musimy także stworzyć Korpus Ochrony Wyborów.

Ustawą chcemy zmienić sposób liczenia głosów, by był bardziej przejrzysty. Druga strona mówiąc, że wybory będą sfałszowane, chcą doprowadzić do wyborczej awantury. Nie możemy do tego dopuścić!

Niemcy ciągle zmierzają do tego, by został zawarty pokój niekorzystny dla Ukrainy, który nie zatrzyma Rosji. Mój Śp. Brat Lech Kaczyński nie mylił się – następna będzie Polska. Dlatego Ukraina musi zwyciężyć.

Za 10 lat zobaczymy, czy Tusk mówi prawdę. Zobaczymy, czy nazywa Polaków Polakami, czy może ludnością. Polski patriota, który zaszedł daleko służy Polsce, a nie innemu państwu.

Za naszych rządów zaczęto walczyć z nadużyciami, bo Polska była okradana. Zgromadziliśmy prawie 1 bln zł, który przeznaczyliśmy m. in. na politykę społeczną. Duże środki trafiły do samorządów na inwestycje.”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button