MUZYKA

GIRL POWER SONG. Supermanka Kayah i Superhero Viki Gabor w utworze „Ramię w ramię” [TELEDYSK]

Viki Gabor, Kayah - Ramię W Ramię

Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze „Ramię w ramię”.

Obie udowadniają, że kobiety mają głos, siłę i kiedy się wzajemnie wspierają, mogą zmienić świat.

Utwór „Ramię w ramię” ma szansę stać się największym GIRL POWER SONG ostatnich lat. To wszystko dzięki połączeniu dwóch pokoleń kobiet o niesamowitym głosie i talencie – Supermanki i Superhero polskiej sceny muzycznej. Kayah – która ma na swoim koncie 12 albumów i zawsze chętnie wspiera nowych artystów – oraz Viki Gabor, bardzo młodej artystki, która może pochwalić się zwycięstwem w międzynarodowym konkursie Eurowizja Junior 2019.

Utwór został napisany przez autorów sukcesu dwóch ostatnich polskich kompozycji na konkursie Eurowizji Junior – „Superhero” i „Anyone I Want To Be” – Lanberry, Patryka Kumóra, Dominika Buczkowskiego przy wsparciu samej Kayah. Natomiast za partie akordeonu odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek. Taki skład zwiastuje hit.

Viki Gabor, Kayah – Ramię W Ramię

Kayah o utworze „Ramię w ramię”:

„Został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!”

Viki o współpracy z Kayah:

„Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!”

Viki Gabor i Kayah
Viki Gabor i Kayah (fot. org.)
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button