RÓŻNOŚCI

Gdzie #Dawniej spotyka się z #Teraz – Jarmark św. Dominika 2021 w Gdańsku

761. Jarmark św. Dominika

#LatoSięOdbędzie, a w Gdańsku lata nie wyobrażamy sobie bez Jarmarku Świętego Dominika!

Niezmiennie w wakacje, niezmiennie przez 3 tygodnie, w samym sercu ponad tysiącletniego miasta odbędzie się jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym.

761. Jarmark Świętego Dominika w 2021 roku (fot. pras.)

Gdzie #Dawniej spotyka się z #Teraz – poznaj wszystkie kolory życia!

761. Jarmark Świętego Dominika odbędzie się w dniach 24 lipca – 15 sierpnia. To wydarzenie dla wszystkich – małych i dużych, tych, którzy lubią spokojny, familijny czy aktywny sposób spędzenia czasu. Kolory życia obrazują różnorodność i odcienie atrakcji, które zaproponuje Jarmark. Nowa kolorystyka w logotypie Jarmarku Świętego Dominika symbolizuje odcienie bałtyckiego bursztynu, którego bogactwo będzie można podziwiać w nowo otwartym Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie.

Do końca maja zostanie uruchomiony system rejestracji zgłoszeń do uczestnictwa w Jarmarku Św. Dominika. Dla wielu wystawców i działających w Gdańsku podmiotów Jarmark jest szansą na powrót do normalności, ale też ma wpływ na wzrost gospodarczy i poziom zatrudnienia w regionie, co bezpośrednio przekłada się na poprawę jakości życia mieszkańców.

Z utęsknieniem czekamy na zmianę obostrzeń. Musimy jednak założyć, że w tym sezonie będą obowiązywać zasady organizacji wydarzeń zbliżone do tych, które znamy z roku ubiegłego. W związku z tym wydarzenia kulturalne, w tym koncerty będą miały charakter kameralny.

Bezpieczeństwo gości Jarmarku Św. Dominika jest sprawą nadrzędną. Międzynarodowe Targi Gdańskie SA jako organizator Jarmarku gwarantuje, podobnie jak w roku ubiegłym, wdrożenie wszystkich niezbędnych procedur związanych z tego typu wydarzeniami w plenerze.

Do zobaczenia na Jarmarku Świętego Dominika w dniach 24.07 – 15.08 w Gdańsku. Bo tylko tu #Dawniej spotyka się z #Teraz, a Ty możesz poznać #WszystkieKoloryŻycia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button