TRÓJMIASTO

Gdynia. Znęcali się i bili 19-latkę. Podejrzani zatrzymani

Pomorskie

Policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy zwabili 19-latkę do mieszkania, a następnie znęcali się nad nią.

Pokrzywdzona zgłosiła się do Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu mimo wcześniejszych gróźb, że „jeśli to zrobi to ją zabiją.” Decyzją sądu dwie kobiety trafiły na 3 miesiące do aresztu, mężczyzna został objęty przez prokuratora dozorem Policji. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu zgłosiła się 19-letnia kobieta, która poinformowała dyżurnego o tym, że została zwabiona do mieszkania swojej znajomej, gdzie była przetrzymywana i uniemożliwiono jej wyjście. Policjanci ustalili, że dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31-letni mężczyzna znęcali się i bili pokrzywdzoną. Ponadto kobiety zagroziły 19-latce, że ją zabiją jeśli zgłosi to na Policję.

Mundurowi ustalili dane kobiet i mężczyzny oraz adresy ich zamieszkania. W wyniku szybkiej interwencji funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych o to przestępstwo i przewieźli ich do policyjnej celi.

Decyzją sądu 24-latka, 34-latka zostały aresztowane na najbliższe trzy miesiące, a 31-latek został objęty policyjnym dozorem. Za udział w pobiciu i naruszenie czynności ciała grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto kobiety dodatkowo odpowiedzą za znieważenie, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do określonego zachowania.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button