FESTIWALEKONCERTY

Future headlinerem Kraków Live Festival 2022

Festiwale w Polsce

Future drugim headlinerem Kraków Live Festival 2022.

Jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i najbardziej wpływowych postaci hip-hopu ostatniej dekady wystąpi po raz pierwszy w Polsce 19 sierpnia w Krakowie. Raper dołącza do wcześniej ogłoszonych artystów: Halsey, Lewisa Capaldiego, Parcels, Mimi Webb i Jana Rapowanie. Do zobaczenia w Krakowie, w dniach 19-20 sierpnia, na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Już na początku ubiegłej dekady, kiedy wydawał debiutancki album „Pluto”, Future miał swój własny, rozpoznawalny styl. Charakterystyczny, “mamroczący” rap i melodyjne wokale odróżniały go od innych reprezentantów hip-hopu z Atlanty. Z każdym kolejnym rokiem i albumem rósł w siłę, współpracując z największymi nazwiskami jak Pharrell, Drake, The Weeknd, Kendrick Lamar, James Blake, Kanye West czy Travis Scott, po drodze zdobywając m.in. nagrodę Grammy za kawałek “King’s Dead”.

Do dziś Future zgromadził ponad 10 miliardów streamów w samym Spotify, stając się jednym z najczęściej słuchanych artystów w sieci. Wydał serię mixtape’ów i 9 albumów, z których aż 7 z rzędu trafiło na 1 miejsce w USA – w tym najnowszy, wydany w kwietniu “I Never Liked You”.

Występ artysty w Krakowie jest jego jedynym ogłoszonym sierpniowym koncertem w Europie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button