LOTNICZE NEWSY

Emirates. Trwa nabór do załogi pokładowej. Najnowszy Boeing 777-300ER na trasie Dubaj-Malé

Najnowszy Boeing 777-300ER Emirates na trasie Dubaj-Malé od 1 czerwca

Emirates szuka osób z Polski, które chciałyby dołączyć do międzynarodowej załogi pokładowej.

Dubajski przewoźnik zaprasza na spotkania rekrutacyjne, które odbędą się pod koniec kwietnia i w maju br. w czterech miastach w Polsce:

  • Warszawa: 27 kwietnia, w hotelu Hilton Warsaw Hotel (ul. Grzybowska 63)
  • Gdańsk: 29 kwietnia, w hotelu Novotel Gdańsk Marina (ul. Jelitkowska 20)
  • Wrocław: 11 maja, w hotelu Radisson Blu Wrocław (ul. Purkyniego 10)
  • Warszawa: 25 maja, w hotelu Sofitel Warsaw Victoria (ul. Królewska 11)

Wszystkie spotkania rozpoczną się punktualnie o godzinie 9:00.

Nadchodzące spotkania są kontynuacją wcześniejszych działań rekrutacyjnych, których celem jest pozyskanie najlepszych kandydatów z całego świata. Międzynarodowa załoga pokładowa Emirates tworzona jest przez osoby o ponad 135 narodowościach, mówiące w ponad 60 językach. W dubajskich liniach lotniczych pracuje już prawie 700 Polaków. Członkowie załogi pokładowej otrzymują pełny pakiet pracowniczy, na który składają się wspólne, w pełni umeblowane zakwaterowanie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Dla wielu pracowników załogi Emirates ogromną zaletą są atrakcyjne ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla nich samych – tym bardziej, że wciąż powiększana siatka połączeń linii umożliwia podróż do ponad 158 kierunków na 6 kontynentach.

Najlepszym sposobem na dołączenie do zespołu przewoźnika jest wzięcie udziału w spotkaniach rekrutacyjnych, które mogą być początkiem kariery w dubajskich liniach lotniczych. Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Zachęcamy kandydatów do wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej Emirates przed udziałem w spotkaniu rekrutacyjnym. Na stronie znajdują się również wszelkie dodatkowe informacje na temat naboru oraz wymagań.

Linie Emirates przygotowały cztery wskazówki dla kandydatów:

  1. Sprawdź wymagania. Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wyksztalcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.
  2. Zarezerwuj czas. Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na kolejne rozmowy.
  3. Przygotuj odpowiedni strój. Kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalne upięcie.
  4. Pamiętaj o dokumentach. Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim i jedno aktualne zdjęcie.

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji i zatrudnieniu, pierwsze dwa miesiące pobytu nowej załogi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich upływają pod znakiem intensywnych szkoleń. Jest to praca na pełny etat, pięć dni w tygodniu. Procedury awaryjne i bezpieczeństwo są zawsze priorytetem, dlatego większość szkoleń jest poświęcona tym zagadnieniom. Odbywają się również szkolenia medyczne oraz warsztaty z wizażu i ubioru, podczas których załoga uczy się, jak odpowiednio pielęgnować cerę i wykonywać makijaż.

Dubajski przewoźnik lata obecnie do 158 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach i dysponuje nowoczesną flotą liczącą 273 szerokokadłubowych samolotów. Emirates oferują codzienny rejs z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Linia obsługuje trasę Warszawa-Dubaj od blisko 6 lat i do 24 grudnia 2018 roku przewiozła na swoim pokładzie ponad 1.1 miliona pasażerów. Emirates jest największym na świecie operatorem Boeingów 777 i Airbusów A380. Przewoźnik oferuje swoim pracownikom doskonałą możliwość rozwoju kariery, dodatkowe program szkoleniowe i pracę w wielokulturowym środowisku.

Najnowszy Boeing 777-300ER Emirates na trasie Dubaj-Malé od 1 czerwca

Linie Emirates wprowadzą swój najnowszy model Boeinga 777-300ER wyposażony w rewolucyjne kabiny klasy pierwszej na trasie Dubaj-Malé 1 czerwca tego roku. Stolica Malediwów zostanie pierwszym kierunkiem w regionie Azji Południowej regularnie obsługiwanym przez nowy samolot.

Pasażerowie podróżujący z Dubaju na rajski archipelag rejsem Emirates EK658 lub z powrotem rejsem EK659 w ramach jednego z trzech połączeń bezpośrednich dziennie* będą mieli okazję skorzystać z zamkniętych prywatnych kabin w klasie pierwszej wzorowanych na luksusowych samochodach marki Mercedes-Benz.

Malediwy stają się coraz popularniejszym kierunkiem Emirates, przyciągając pasażerów podróżujących klasą premium, nowożeńców i rodziny z całego świata. Wprowadzenie na trasie nowego Boeinga 777 z nowoczesnymi kabinami klasy pierwszej na pokładzie świadczy o naszym wieloletnim zaangażowaniu w Malé. Stanowi jednocześnie potwierdzenie naszych nieustannych działań na rzecz zapewnienia pasażerom niezrównanej jakości usług w obrębie siatki połączeń, urzeczywistniając hasło naszej kampanii „Fly Better” – powiedział Ahmed Khoory, Senior Vice President Commercial Operations Emirates na obszar Azji Zachodniej i Oceanu Indyjskiego.

Podróżujący na Malediwy będą mogli skorzystać z usług nowego Boeinga 777 Emirates w ramach rejsu EK658 odlatującego z Dubaju codziennie o 4.20 i lądującego w Malé o 9.30. Lot powrotny nr EK659 z Malé zaplanowano na 11.00 z lądowaniem w Dubaju o 14.00.

We wszystkich klasach rezerwacyjnych najnowszy Boeing 777 Emirates został wyposażony z ergonomiczne fotele, unowocześnienia wprowadzone w ramach wielomilionowych inwestycji oraz najnowszą wersję systemu rozrywki pokładowej ice. Rewolucyjne prywatne kabiny na pokładzie Boeinga 777 Emirates zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wygodzie i prywatności pasażera. Znalazły się w nich między innymi drzwi przesuwne od podłogi do sufitu oraz niezwykle nowoczesne elementy wystroju utrzymanego w tonacji szarości. Każde z sześciu przestronnych, całkowicie zamkniętych pomieszczeń oferuje ponad 3,5 m2 przestrzeni osobistej w układzie 1-1-1.

Ponadto nowe kabiny zostały wyposażone w fotele rozkładane do pozycji leżącej, które można ustawić w wielu różnych konfiguracjach, w tym w tak zwanej pozycji zero-gravity wzorowanej na technologii NASA, która zapewnia uczucie nieważkości podczas lotu. Pasażerowie mogą także ustawić najróżniejsze kolory oświetlenia i temperaturę kabiny według własnych preferencji.  Podróżujący w kabinach usytuowanych w środkowym rzędzie mają do dyspozycji pierwsze w branży wirtualne okna – ekrany, które wyświetlają widok z zewnętrznych okien samolotu, używając kamer światłowodowych rejestrujących obraz w czasie rzeczywistym.

Fotele w klasie biznes były wzorowane na wnętrzu nowoczesnego auta sportowego, co odzwierciedlają ergonomiczne zagłówki oraz opływowy kształt i gładkość w dotyku. Fotele te zostały także wyposażone w ekran dotykowy do regulacji położenia i oświetlenia oraz sterowania systemem rozrywki pokładowej. W kabinie znajdują się również przegrody między siedzeniami, miejsce na obuwie, podnóżek i podręczny barek.

W klasie ekonomicznej zastosowano wystrój w kolorach jasnoszarych i niebieskich. Fotele zostały wyposażone w elastyczne zagłówki z naturalnej skóry, których panele boczne można regulować w pionie dla maksymalnej wygody.

Obecnie najnowszy Boeing 777-300ER Emirates wyposażony w rewolucyjne kabiny klasy pierwszej wykonuje loty do Brukseli, Genewy, Wiednia, Tokio-Hanedy, Londynu-Stansted i Rijadu, a od 1 czerwca tego roku zacznie latać także do Kuwejtu.

Linie Emirates dysponują obecnie największą flotą Boeingów 777, wykonując loty przeszło 160 nowoczesnymi, wydajnymi samolotami szerokokadłubowymi tego typu na sześć kontynentów z macierzystego portu w Dubaju.

* Linie Emirates będą realizowały cztery połączenia dziennie do Malé od 27 października 2019 do 28 marca 2020 r. zgodnie z zimowym rozkładem lotów.

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 273 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 243 samolotów o wartości ponad 100 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 86 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button