PIŁKA NOŻNAREPREZENTACJA

Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Jerzy Brzęczek powołał zawodników na mecze z Austrią i Łotwą

Eliminacje mistrzostw Europy 2020

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek ogłosił nazwiska 28 zawodników na spotkania eliminacji mistrzostw Europy 2020.

Biało-czerwoni zagrają z Austrią (21.03.2019, Wiedeń, godz. 20:45) oraz Łotwą (24.03.2019, Warszawa, godz. 20:45).

Powołani piłkarze na mecze z Austrią i Łotwą


Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Juventus FC), Łukasz Fabiański (West Ham United), Łukasz Skorupski (Bologna FC).

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua), Thiago Cionek (SPAL 2013), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Glik (AS Monaco), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Michał Pazdan (MKE Ankaragucu), Arkadiusz Reca (Atalanta Bergamo).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Przemysław Frankowski (Chicago Fire), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Kamil Grosicki (Hull City), Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb), Mateusz Klich (Leeds United), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa), Damian Szymański (Achmat Grozny), Piotr Zieliński (SSC Napoli), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze).

Napastnicy: Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf), Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (SSC Napoli), Krzysztof Piątek (AC Milan).

U-20: Powołania na mecze z Japonią i Niemcami

Selekcjoner Jacek Magiera powołał zawodników na zgrupowanie w Uniejowie, którzy przygotowują się do Mistrzostw Świata FIFA U-20.

Reprezentacja Polski U-20 powalczy z Japonią (21.03, godz. 17, Łódź) i z Niemcami (26.03, godz. 18, Bielsko-Biała).

Powołani zawodnicy U-20 na mecze z Japonią i Niemcami

Dominik Steczyk (1. FC Nuernberg)

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)

Michał Skóraś (Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Jakub Bednarczyk (FC St. Pauli)

Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice)

Adrian Łyszczarz (GKS Katowice)

Michał Ozga (Jagiellonia Białystok)

Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk)

Mateusz Sopoćko (Lechia Gdańsk)

Mateusz Bogusz (Leeds United)

Radosław Majecki (Legia Warszawa)

Jan Sobociński (ŁKS)

Dawid Kurminowski (MKS Żilina)

Karol Niemczycki (NAC Breda)

Serafin Szota (Odra Opole)

Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin)

Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin)

Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice)

Dominik Sokół (Radomiak Radom)

David Kopacz (VfB Stuttgart)

Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin)

Tagi
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
Close