KONCERTY

Dziedziniec Nowy Świat z cyklem koncertów letnich. Myslovitz, Szemplińska, Bovska i inni artyści

Warszawa

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy.

W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzy się miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową.  Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

Cykl koncertów rozpocznie się już 24 lipca koncertami Alicji Szemplińskiej, zwyciężczyni The Voice of Poland, Szansy na sukces i Eurowizji 2020 oraz Ani Karwan, która przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów.

Już w kolejnych tygodniach na scenie Dziedzińca Nowy Świat zobaczymy również Lilu, Gonix, Bovską, Elizę A. Tkacz, The Engineers Band, Film Jazz Project, Michał Salamon, Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS oraz Maciej Komorowski Band, Mitch oraz  Myslovitz.

Na wszystkie koncerty obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można pobrać na stronie www.dziedziniecnowyswiat.pl.

Wydarzenia:

Ania Karwan, Alicja 24 lipca
Lilu, Gonix 31.07.2021 godz 19:00
Bovska, Eliza A. Tkacz 06.08.2021 godz 19:00
The Engeneers Band, film jazz project,Michał Salamon. 14.08.2021 godz 17:00
Gooral, Yukaa 21.08.2021 godz 19:00
ShataQS 28.08.2021 godz 21:00
Myslovitz, Mith, Maciej Komorowski band 11.09.2021 godz 17:00

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button