KONCERTY

Dziedziniec Nowy Świat. Ania Karwan i Alicja Szemplińska na scenie

Warszawa

Dziedziniec Nowy Świat to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy.

W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową. Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

Ania Karwan i Alicja Szemplińska (fot. Marcin Cajdler)

Cykl koncertów rozpoczął się 24 lipca niesamowitymi koncertami Alicji Szemplińskiej, zwyciężczyni The Voice of Poland, Szansy na sukces i Eurowizji 2020 oraz Ani Karwan, która przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów. Koncerty cieszyły się ogromną popularnością, a wejściówki na wydarzenie zostały wyczerpane w zaledwie 20 minut po uruchomieniu rejestracji.

Alicja Szemplińska (fot. Marcin Cajdler)

Już za tydzień na scenie Dziedzińca Nowy Świat zobaczymy również Lilu oraz Gonix. Rejestracja na darmowe wejściówki zostanie uruchomiona w poniedziałek (26.07) na www.dziedziniecnowyswiat.pl

Ania Karwan (fot. Marcin Cajdler)

W kolejnych wystąpią Bovską, Elizę A. Tkacz, The Engineers Band, Film Jazz Project, Michał Salamon, Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS, Maciej Komorowski Band, Mitch oraz Myslovitz.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button