FESTIWALEKONCERTY

Dreamstate 2020 – największy festiwal trance w Polsce. Pierwsi ogłoszeni artyści

Dreamstate 2020 w Gliwicach

Fani trance nie mogą doczekać się Dreamstate Europe 2020.

Markus Schulz, Craig Connely i Simon O’Shine to dla wielu już wystarczający powód, żeby zaplanować kwietniowy weekend w Arenie Gliwice.

Prezentujemy pierwszych artystów, których będzie można zobaczyć i usłyszeć na Dreamstate Europe 2020:

Simon O’Shine

Craig Connely

Markus Schulz presents 'In Search Of Sunrise’

Adina Butar

Haliene

AA Meeting

Giuseppe Ottaviani

Giuseppe Ottaviani – rezydent Draemstate Europe 2020. Od dawna uznawany jest za najbardziej szanowanego I energetycznego twórcę muzyki trance. Zarówno jako lider grupy NU NRG jak i występując pod własnym nazwiskiem, stał się dla fanów punktem odniesienia, jeżeli chodzi o wybitny trance. W ciągu ostatniej dekady, realizując swoje projekty koncertowe na nawo zdefiniował rolę DJa na scenie. Jego sety I ewolucje na scenie wzbudzają niezwykłe emocje wśród publiczności największych festiwali: Tomorrowland, Dreamstate, EDC UK, Transmission, ASOT czy FSOE. Podczas jego występów można usłuszeć największe klubowe hity I remiksy. ‘Ready’, ‘Angel’, ‘Linking People’, ‘Through Your Eyes’ czy ‘No More Alone’ to tylko niektóre z nich. Solowe produkcje Giuseppe, takie, jak ‘Lost For Words’, the Beatport #1‘Crossing Lights’, ‘Lean On Me’ & ‘No One Like You’ czy ostatnie ‘Slow Emotion’, ‘Brightheart’ & ‘Aurora’ ciągle podbijają transowe serca i umysły.
Giuseppe chętnie eksperymentuje w swoich produkcjach. Ma na swoim koncie znaczną dyskografię – ponad 60 produkcji I ponad 50 remiksów, w większości wydanych przfez Black Hole Recordings. Wspólpracował z wieloma zbliżonymi stylistycznie producentami I DJami, wśród których znaleźli sę m.in. Paul van Dyk czy Ferry Corsten (w projekcie In Your Arms and Magenta).

AA Metting – to projekt, który powstał ekluzywnie dla Dreamstate. Tworzą go John Askew i Activa – obydwaj mocno zakorzenieni w kulturze trance i dobrze znani fanom.
Artyści zaprezentują set 16 premierowych miksów. Będzie można usłyszeć tyko na festiwalach spod znaku Dreamstate. Po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w listopadzie podczas Dreamstate SoCal 2019. Nie będą dostępne na youtube ani na souncloud. Jeżeli chcecie usłyszeć ten wyjątkowy zestaw musicie przyjść na festiwal! Europejska premiera będzie miała miejsce podczas Dreamstate Europe, 18 kwietnia 2020 roku w Arenie Gliwice.

John Askew jest bez wątpienia jednym z najgorętszych twórco∑ trance. Jego wytwórnie płytowe Discover i Discover Dark od 6 lat wydają najbardziej pasjonukące produkcje trance’owe.
Paul van Dyk powiedział o John’ie: „John Askew jest znakomitym producentem! Jednym z najbardziej utalentowanych i porywających muzyków ostatnich lat! Znam go od dłuższego czasu i zawsze miesza w głowie po wypuszczeniu czegoś nowego. Miksowanie jego dźwięków w moich setach to zawsze wielka radość zarówno dla mnie jak i dla widzów”
Jako remixer pracował dla wytwórni takich jak Euphonic, Afterglow Records, Duty Free, Ministry of Sound, Monster Records, Flux Delux, Moodmusic, Fenology oraz Paul van Dyka i jego legendarnego już VanditRecords.

Rob „Activa” Stevenson zadebiutował jako producent trance w 2004 roku. Wydawał swoje produkcje w największych wytwórniach, jak: Vandit Records Paula van Dyka, Black Hole, Armada i Anjunabeat. Ostatecznie związał się z Discover Records, gdzie wydał uznany przez krytyków album „This World” i jego kontynuację „To The Point”.
DJ Activa występował na największych imprezach trance na świecie: Tomorrowland w Belgii, urodziny Paula van Dyka dla Vandit w Berlinie, Flight w Południowej Afryce, Home w Sydney, Circus w LA i Intuition w Holandii, a także Godskitchen, Gatecrasher i Digital Society.

HALIENE, wywodząc się ze świata trance’u i melodycznego dubstepu, określa nowy typ artysty. Jej anielski głos unosi się ponad głośną muzykę i chwytaj za serca miliony fanów głębokimi tekstami i niebiańskimi melodiami. Dzięki współpracy z największymi DJ-ami, jak Armin van Buuren, Markus Schultz, Seven Lions, Tritonal Illenium xzy Morgan Page oraz singlami na szczycie list przebojów od Billboard po Beatport, stała się najnowszą gwiazdą muzyki tanecznej, A ona dopiero zaczyna!
HALIENE jest czymś więcej niż tylko wokalistką, jest artystką, na którą czekał świat EDM.

Adina Butar pochodzi z Rumunii I pewnie sama nie spodziewała się, jak cudownie potoczy się jej kariera. W centrum uwagi całego EDM znalazła się , gdy dołączyła do Schulz Music Group (SMG), jako ich pierwsza wokalistka i autorka tekstów. Markus Schulz po raz pierwszy przedstawił Adinę światu na A State of Trance 550 w Den Bosch, co stało się początkiem jej ekscytującej kariery w SMG.

Markus Schulz to rezydujący w USA niemiecki DJ i producent muzyki trance. Ma na swoim koncie współpracę z takimi tuzami jak Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Telepopmusik, Fat Boy Slim. Markus Schulz to już dziś legenda elektroniki.
Markus Schulz urodził się w Niemczech, a w wieku 13 lat wyemigrował do USA. Z muzyką elektroniczną zetknął się jako nastolatek, a zainteresowanie to zaowocowało karierą DJ’a. Najpierw był rezydentem klubu „The Works” w Phoenix, prowadził także audycję radiową Edge Factor, a wspólnie z C.L. McSpadden’em stworzył wytwórnię Plastik Records.
W rankingu DJ Mag Top 100 po raz pierwszy pojawił się w 2004 roku, zajmując wtedy trzydziestą drugą lokatę. Rok później był już dwudziesty pierwszy. W kolejnych latach także podwyższył swoją pozycję w rankingu, zajmując odpowiednio dziewiętnastą oraz trzynastą lokatę w roku 2006 i 2007. Następnie w latach 2008-2010 uplasował się na ósmej pozycji. W 2011 roku zajął dziewiąte miejsce, a w 2012 trzynaste.
Schulz współpracował z takimi artystami jak: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Andy Moor, Gabriel & Dresden, Airwave, Interstate, Justine Suissa, Sarah Howells, Carrie Skipper, Anita Kelsey, Arnej, Marcus Schössow, Max Graham czy Elevation. Grał w wielu klubach na całym świecie i był DJ’em na różnych festiwalach i eventach: Nature One, Dance Valley, Monster Massive, Together As One, Love Parade czy Global Gathering.
Podczas Dreamstate Europe w Arenie Gliwice Markus Schulz zagra set inspirowany czternastym(!) epizodem 'In Search Of Sunrise’.

Ostatnie dwa lata to wielki rozkwit muzyki Craiga Connelly’ego. Ogromne znaczenie dla jego kariery miała współpraca z Roxane Emery. Ich projekt „This Life” był hitem w BMP Sirius XM, największej stacji grającej muzykę dance w Ameryce Północnej. Jego najnowsze wokalne sinle “Waterfall” i “Lights Around The World” zostały uznane za „Tune of the Year” zarówno przez fanów jak I krytyków.
W 2019 roku Craig Connelly wystąpił na największych arenach i światowych festiwalach: EDC Las Vegas, Dreamstate SoCal, Subculture w Los Angeles i Melbourne, U4RIA Festival w Toronto, Liberation at Fabric w Londynie i Luminosity Beach Festival NL.Jego album “One Second Closer” został wydany na całym świecie po tym, jak znalazł się na drugim miejscu w ranking albumów tanecznych w iTunes oraz zdobył ponad 4 miliony odsłuchań na Spotify. was released worldwide and hit #2 in the iTunes dance album chart. Since it’s released it has amassed over four million plays on Spotify, Jego projekt z Christiną Novelli „Black Hole” trafił na pierwsze miejsce w Beatport w ciągu zaledwie dwóch dni od premiery. Został również uznany przez Radio ASOT jako czwarty największy utwór roku, a oficjalny teledysk ma do tej pory ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.W ciągu ostatnich ośmiu lat Craig Connelly kilkadziesiąt razy znalazł się na Beatport Top 10 najlepiej sprzedających się produkcji trance. Współpracował z największymi DJami, jak: Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, Lange, Andy Moor John O’Callaghan i Aly & Fila.

Simon O’Shine to polski producent muzyczny oraz DJ, który wyrobił sobie uznanie na scenie muzyki elektronicznej, a konkretnie – trance. Znany na całym świecie przede wszystkim z orkiestralnych, pełnych emocji produkcji, które przez lata nam dostarcza. Nie ogranicza się jednak do konkretnego stylu, czego rezultatem są liczne muzyczne eksperymenty w jego bogatej już dyskografi.
Występuje obok najsławniejszych gwiazd muzyki trance, w największych światowych festiwalach takich jak Electric Daisy Carnival czy Dreamstate California organizowanych przez Insomniac – największą światową markę w branzy muzyki elektronicznej, Luminosity Beach Festival, Electronic Family jak i samodzielnie, dając popis na scenach w USA, Meksyku, Argentynie, Australi czy paostwach europejskich.
Jego produkcje wspiera sam Armin van Buuren, który promuje muzykę naszego rodaka zarówno na swoich trasach koncertowych (między innymi „Armin Intense”), w audycji A State of Trance czy licznych kompilacjach CD (Universal Religion Compilations/A State of Trance YearMix) wydanych pod szyldem Armada Music. Doceniany również latami przez egipski duet Aly & Fila czy Paul van Dyk’a trafia do coraz szerszej publiczności, poprzez swój indywidualny, charakterystyczny przekaz.

Dreamstate Europe 2020

Simon O’Shine

Craig Connely

Markus Schulz presents 'In Search Of Sunrise’

Adina Butar

Haliene

AA Meeting

Giuseppe Ottaviani

Dzień wcześniej, w piątek 17 kwietnia 2020, na mniejszej hali gliwickiej Areny odbędzie się oficjalne „before party” – Dreamstate Presents Menno Solo. Gwiazdą będzie holenderska legenda muzyki trance – Menno de Jong.

17 kwietnia 2020 – Dramstate Presents Menno Solo
18 kwietnia 2020 – Dramstate Europe

Arena Gliwice

O Dreamstate Europe

10 000 uczestników pierwszej edycji to wystarczający powód, żeby ogłosić kolejny Dreamstate Europe – jeden z największych trance’owych festiwali na świecie. Fani trance’u spotkają się 18 kwietnia2020 roku w tym samym miejscu co rok wcześniej czyli w pięknej Arenie Gliwice. Ci, którzy pamiętają gwiazdy Dreamstate Europe 2019 wiedzą.

Festiwal narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland.

Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w 2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan ,Ally&Filla, Astrix. Wtedy nikt jeszcze ine spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA.

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli.

Dreamstate 2019 – line up

Adina Butar

ALPHA 9

Aly & Fila

Emma Hewitt

Eric Senn

Ferry Corsten presents Gouryella

Gareth Emery

Giuseppe Ottaviani LIVE 2.0.

Ilan Bluestone

Liquid Soul

Maciej Wowk (warm up)

Markus Schulz

Menno De Jong

Paul Oakenfold (Full On Fluoro Set)

Paul van Dyk

Simon Patterson

UCast

Vini Vici

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button