KONCERTYMUZYKA

Don’t Let Daddy Know. TIËSTO, Don Diablo, Gianluca Vacchi w Trójmieście

Don’t Let Daddy Know Poland

TIËSTO, Don Diablo i inni znani dj’e zagrają w listopadzie w Ergo Arenie.

To cykl wielkich koncertów, które odbywają się w 19 krajach, takich jak: Anglia, Belgia, Birma, Brazylia, Chile, Chiny, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Indie, Japonia, Korea Południowa, Makao, Meksyk, Rumunia, Szkocja, Tajlandia oraz Turcja. Cykl przyjedzie do Polski po raz pierwszy!

#DLDK to niezwykłe show, które nie pozwoli nikomu przejść obok obojętnie. Wszystko zaczęło się siedem lat temu na magicznej Ibizie, a teraz jest to światowy fenomen wśród eventów muzycznych. Imprezy DLDK ściągają setki tysięcy fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Dzięki wypracowanej przez lata renomie tworzą wyjątkowe poczucie wspólnoty. Na pierwszej edycji DLDK w Polsce, czeka Was wiele niespodzianek, z których najważniejszy to jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy line-up! Polscy fani zawsze byli jedną z największych grup, podróżujących corocznie na Don’t Let Daddy Know do Amsterdamu, Manchesteru lub Bukaresztu. DLDK Poland będzie czwartym przystankiem „Don’t Let Daddy Know World Tour 2019’”.

30 listopada to nieprzypadkowa data. Postanowiono w ten sposób uczcić „Andrzejki”. Koncert odbędzie się w nowoczesnej i bardzo popularnej ERGO ARENA Gdańsk/Sopot.

Artyści z Don’t Let Daddy Know charytatywnie

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy muzyki elektronicznej nie tylko potrafią zapewnić wspaniałą zabawę, ale mają też dużo empatii i chętnie wspierają tych, którzy mieli trochę mniej szczęścia.

Artyści, biorący udział w wydarzeniu Don’t Let Daddy Know nie są wyjątkiem. Tym razem postanowili wspomóc wychowanków z dwóch trójmiejskich domów dziecka: Domu Dziecka „Na Wzgórzu” w Sopocie oraz Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Gdańsku.

Organizator uruchomił aukcję, na której można wylicytować podwójne zaproszenie VIP, koszulkę z podpisem głównej gwiazdy – Tiesto oraz spotkanie ze wszystkimi artystami, występującymi w Ergo Arenie tego dnia. Wszystkie szczegóły i samą aukcję znajdziecie pod linkiem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/tiesto-don-diablo-i-in-charytatywnie-dldkpoland

Cały dochód z aukcji zostanie rozdzielony po równo pomiędzy dwa wybrane domy dziecka.

Podczas Don’t Let Daddy Know Poland wystąpią:

  • TIËSTO
  • DON DIABLO
  • SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
  • GIANLUCA VACCHI
  • MIKE WILLIAMS
  • TYRON DIXON
  • MELO.KIDS
  • RUDY

Don’t Let Daddy Know Poland

30 listopada, Ergo Arena, Gdańsk.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button