POZOSTAŁE

Dance Dance Dance. Gwiazdy komentują przerwany występ Krzyśka Jonkisza [WIDEO]

Dance Dance Dance

Gwiazdy biorące udział w drugiej edycji tanecznego show TVP2 nie mogły przeboleć, że 19-latek przerwał występ i opuścił scenę.

Już dziś widzów drugiej edycji „Dance Dance Dance” czekają ogromne emocje. Podczas solowego występu Krzysiek Jonkisz przerwie swój taniec. Pozostali uczestnicy programu, wstrząśnięci całą sytuacją, nie mogli pogodzić się z wydarzeniami na scenie. WIĘCEJ TUTAJ!

– Wszyscy czekaliśmy na tę solówkę. On tańczy to świetnie – mówi Anna Karczmarczyk.

– Podejrzewam, że ma taką walkę wewnętrzną. Mega mu współczuję, to nie jest proste – dodaje zasmucony Mateusz Łapka.


Aktor tańczący w duecie z Anną Karczmarczyk był poruszony całym zajściem także dlatego, że podczas treningów widział, jak perfekcyjnie Krzysiek Jonkisz przygotował swój występ.

– Mówiłem, że jak on to zatańczy tak, jak na próbach, to będzie osobą, która zrobiła największy progres w tym programie – ocenił aktor.

Przypomnijmy, że tuż po zejściu ze sceny przerwano nagrania. Krzysiek Jonkisz opuścił studio w towarzystwie brata Rafała Jonkisza oraz choreografa Tomasza Prządki, pod okiem którego 19-latek uczył się układu do przeboju Willa Smitha „Gettin’ Jiggy With It”.

Krzysztof Jonkisz (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Premierowe występy solowe widzowie będą mogli obejrzeć o godzinie 20:35. Wcześniej, o godzinie 20:00, wyemitowany zostanie specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący podsumowaniem najważniejszych i najciekawszych wydarzeń z poprzedniego odcinka.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button